.

.

Попуст
Детектор на воздухот на отворено, 5V мерач за квалитет на воздухот лесен за употреба мултифункционална за спална соба

Детектор на воздухот на отворено, 5V мерач за квалитет на воздухот лесен за употреба мултифункционална за спална соба

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Применливи сценарија : Детекторот на воздухот помага во откривање на гасови и загадување на воздухот во домови, кујни, спални соби, канцеларии, училишта, автомобили, хотели, патување, кампување, забави, итн. Применливи сценарија : Детекторот на воздухот помага во откривање на гасови и загадување на воздухот во домови, кујни, спални соби, канцеларии, училишта, автомобили, хотели, патување, кампување, забави, итн. Сигурни перформанси : Детекторот за квалитет на воздухот има брзо време на одговор, точни индуктивни мерења и стабилни и сигурни перформанси. Лесен за носење : Компактниот дизајн е мал и преносен, посоодветен за активности на отворено и има голем приказ на екранот, појасно. Лесен за носење : Компактниот дизајн е мал и преносен, посоодветен за активности на отворено и има голем приказ на екранот, појасно. Точно мерење : Детекторот на воздухот може точно да ја открие тековната концентрација на CO2, температурата, влажноста, итн. Применливи сценарија : Детекторот за воздух помага во откривање на гасови и загадување на воздухот во домови, кујни, спални соби, канцеларии, училишта, автомобили, хотели, патување, кампување, забави, итн.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Outdoor CO2 Detector
Material:
Flame retardant ABS
Color:
White
5 Functions:
CO2, humidity, temperature, for Tuya WiFi, smoke detection
CO2 Range:
400-5000PPM
Temperature Measurement Range:
-20-60℃
Accuracy:
±3℃
Humidity Measurement Range:
5-95% RH
Accuracy:
±5% RH
Operating Temperature:
0℃ - 50℃
Operating Humidity:
0-95% (non condensing)
Response Time:
Купувачи како што сакаат
DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 159.84

Не е потребна апликација за паметни телефони! Willе го направи вашиот живот да стане поинтелигентен и пое�

DEN 2.33

PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 Allen Bradley PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 800 FM SM32 Одржана серија на прекинувачи на селекторот A Боја : Црна UPC Б

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 0.67

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака Ко

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина Стандарднит

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ????????? Погодно е