.

.

Попуст
Стандарден надворешен прстен за задржување, зашилен дел, аксијално склопување, 1060-1090 јаглероден челик, цинк жолт хромат позлатен финиш, 5/16 дијаметар на вратилото, д

Стандарден надворешен прстен за задржување, зашилен дел, аксијално склопување, 1060-1090 јаглероден челик, цинк жолт хромат

DEN 116.32

Количина на стоки
Достапно

Прстенот има стандардна тркалезна форма со дупка за влечење на секој крај за инсталирање на вратилото со алатка. Краевите се распрснуваат со алатката за инсталација и се враќаат едни кон други кога се инсталираат на вратилото за тесен зафат. Аксијално инсталираните прстени достигнуваат понатаму околу надворешниот дијаметар на вратилото од радијално инсталираните прстени. Прстенот се инсталира со лизгање на вратило од крајот, исто така наречен аксијално склопување. Отежните прстени треба да се вклопат доволно цврсто во жлебот или на вратилото за да немаат да доживеат никакво движење. Прстените за задржување се прикачуваат на вратило (надворешно) или инсталирајте во дупче (внатрешно), создавајќи рамо за одржување на позиционирање на компонентите во рамките на склопот. 1060-1090 јаглерод челик често се користи во апликации каде јачината е примарно разгледување, а позлата со жолт хромат нуди добра отпорност на корозија. Стилот на засилен дел му овозможува на прстенот флексибилност за да ја олесни инсталацијата и обично издржи поголеми оптоварувања од постојани секции и спирални прстени. Стилот на монтирање на аксијалното склопување го инсталира прстенот со лизгање на вратило од крајот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 1.33

За време на операцијата за обука на носната и трахеалната интубација, вметнете ја правилната работа на �

DEN 904.00

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува �

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина...

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага...

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав Спак

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет...

DEN 0.67

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел...

DEN 3.00

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што са�

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 1.00

СОВРШЕН За СИТЕ АКТИВНОСТИ : наша се што сакам за божиќ сте вие храна изјави бејзбол капа се најдобар изб

DEN 1001.60

* ИНСТАЛАЦИЈА : дното на држачот за тоалет со силикон, кој не се лизга, и можете да го поставите цврсто на �

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 2.33

Овие џемпери џемпери имаат мека еластична и прилагодлива влечење, без стегање и непријатност на традиц�