.

.

Попуст
Прекинувач 8K@60Hz HDMI 2.1, HDMI Switch 3 во 1 OUT, 3-порта HDMI Switcher селектор, поддржува 4K@120Hz, 1080p@240Hz, 1080p@120Hz за Fire Stick, HDTV, PS4/5, Конзоли за игра со Remote Contom

Прекинувач 8K@60Hz HDMI 2.1, HDMI Switch 3 во 1 OUT, 3-порта HDMI Switcher селектор, поддржува 4K@120Hz, 1080p@240Hz, 1080p@120Hz

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K/60/24 Hz, 2 K/60/30/24 Hz, 3 D, 1080 P, 1080 I, 720 P, 720 I , 576p, 576i, 480p; Стапка на пренос до 48 Gbps и е назад компатибилна со сите претходни стандарди на HDMI. HDMI Switch поддржува повеќето уреди со стандарден HDMI интерфејс. 1) Додека се поврзувате со извор или дисплеј, препорачувајте да користите напојување со микро USB кабел од 5 V USB адаптер за напојување за најдобри перформанси.) На еден уред за прикажување (ТВ/монитор). 2)? За 8 K резолуција, должината на каблите HDMI поврзани со двата краја на прекинувачот не треба да надминува 1,5 метри, соодветно. 2) За 8 K резолуција, должината на каблите HDMI поврзани со двата краја на прекинувачот не треба да надминува 1,5 метри, соодветно. Топли совети : 1)? Додека се поврзувате со извор или дисплеј, препорачувајте да користите напојување со микро USB кабел од 5 V USB адаптер за напојување за најдобри перформанси. Идеално е за трговско шоу, конференциска сала, соба за постелнина, дневна соба, кујнска соба и двор.1 менувач+1*далечински управувач+1*микро USB кабел+1*Упатство за корисникот. Користете совети : .1, споделете го најлуксузното видео и аудио!. Вие ќе можете да уживате во работното време и време на игра преку лесно префрлување помеѓу 3 уреди со далечински управувач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 1.00

Прилагодено ќе биде достапно Жарено на 800 степени Целзиусови Изработени од боросиликатно стакло 3.3...

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав...

DEN 119.84

Големина : 3 х 5 инчи Висококвалитетен Надворешен Винил Излупете и Залепете Произведено во САД ЕКОПријат

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата Осигурет�

DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага...

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина...