.

.

Попуст
Sanwa Supply JP-MAGP5N A4 Рачно изработена магнетна налепница

Sanwa Supply JP-MAGP5N A4 Рачно изработена магнетна налепница

DEN 356.00

Количина на стоки
Достапно

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат на отворено или во автомобили. По печатењето, можете да ги прикачите налепницата и магнетниот лист за да го направите погодно за секој печатач со инк -џет. Ултра дебели 0,23 инчи (0,584 мм), но можете да го исечете во која било форма со ножици или секач. Овој производ е применет магнет, но доколку се користи и складира на неколку см растојание, тоа нема да влијае на флопи дискови или магнетни картички. Печатот е изработен од бел филм отпорен на вода, и има многу малку крварење. Печатот е изработен од бел филм отпорен на вода, и има многу малку крварење. Печатот е изработен од бел филм отпорен на вода, и има многу малку крварење. Дополнителни дебели 0,23 инчи (0,584 мм), но можете да ја исечете на која било форма со ножици или секач. Покрај тоа, УВ -заштитниот филм и белиот филм се користат со лепак за решетка, така што нема воздушни меури за време на пастата, така што е чиста завршница. Ова е комплет за DIY што може да се примени на отворено или во автомобили. Покрај тоа, магнетот е големина на копчињата А4 што е малку поголема од налепницата, што го олеснува примената.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо...

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 1535.84

Кога пренесувате предмети, важно е да имате увид на опрема за безбедно превоз! Нашите Lasso TieDowns и прицврст

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 1033.60

Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња и транспарентност со висока дефиниција...

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 1.67

Бренд : Honeywell Број на производи : Q7130 A1006 Интерфејс модул w / избор на том Опсег (1lb) Категорија : HVAC Бесплатна

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�