.

DEN 923.20 -

4Х4 чипка Рачно Изработени Локации Лесен Безбеден Бенд Прикажана боја : ТТ1Б / РДИЕЛ "Боите на сликата и ви

DEN 0.33 -

Вашето прашање е нашата мотивација да направиме подобро Структура На Капачето на перика : оваа природна

DEN 1.00 -

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секо

DEN 3.33 -

Орнаменти За брада : Широк Спектар На Употреба : оваа разноврсна мрежа за коса ја одржува вашата коса да �

DEN 1.33 -

Карактер : Козум Кенма Материјал : Влакна Отпорни На Топлина Боја : Како Што Покажува Сликата Пакет : Пери

DEN 3.33 -

Боја Прикажана На Модел : ПРИРОДНО 100% Девствена Човечка Коса 13" х4 " Уво До Уво чипка Претходно Искубена Х�

DEN 3858.24 -

Густина : 150% Густина 4.Материјал : 100% девствена човечка коса, имаме Сертификат За Тестирање На Производи 2

DEN 1279.52 -

Можете да го носите во секоја пригода,како што се пливање, забави, патување, кампување,свадби, одредени т

DEN 415.84 -

Боите понекогаш можеби малку се разликуваат поради осветлувањето и поставувањето на компјутерот...

DEN 447.84 -

①Топли Совети Бидејќи нашите перики се изработени од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на то

DEN 5594.56 -

?●Капаче за перика И Големина На Чипка : 360 Предни Перики Од Чипка Човечка Коса, 22,5 Инчи Средна Големина Н

DEN 0.67 -

Човечката коса ќе покаже бел чад додека гори, а потоа ќе се претвори во пепел; Синтетичката коса ќе покаж

DEN 3.00 -

Мрежеста капа што дише прави да се чувствувате удобно кога ја носите.Бојата може малку да варира, во зав�

DEN 1.00 -

Се надеваме дека нашите перики ќе ви донесат самодоверба и убавина.Но, Ве Молиме Чувајте Ја Косата И Над�

DEN 1659.04 -

●Висококвалитетна Услуга● : Сите Перики За Коса Испорака ОД ФБА, Во Повеќето Случаи Може Да се Испорача

DEN 979.20 -

Големина На Перика Просечна Големина, Од 21,25 До 22,25 Инчи, Перика Дизајнирана Со 3 Чешли И 2 Прилагодливи Ре

DEN 6239.84 -

Фала!!! Насоки 1.Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред Четкајте ја исправената

DEN 1.00 -

Туп со сува крпа за косата, не стискајте., но предлагаме подобро да не користите алатки За греење На Неа Т

DEN 319.84 -

Големина на капачето : Околу 22,5 Инчи со Прилагодливи Ремени, 2 прилагодливи ремени може да ви помогнат да

DEN 3199.84 -

13х6 Перика : 13х6 Фронтална Перика Со Права Чипка Е Изработена Од Висококвалитетна Човечка Коса од 10а+ одд�

DEN 0.67 -

Нежно исцедете ја вишокот вода и исушете ја со крпа."НЕГА На КОСА Нежно отплеткајте ја косата од краевит�

DEN 415.84 -

Со страната на бравата на нето главата на косата надолу + држете го крајот без страната на бравата со дв�

DEN 2.00 -

Т дел чипка средниот дел.Имаме сопствена фабрика и магацин за производство на перики,професионален тим

DEN 1.67 -

Лзги Коса Ви Дава Поголема самодоверба !!! ?●Големина на капаче Од Костенлива Кафеава Чипка Предна П

DEN 2.33 -

13" х4 " ДЛАБОКА чипка СО ПАРИ ПАРЧЕ НАГЛАСУВА Прикажана Боја : TTHL6 / 2218 Боите на сликата и вистинскиот произ

DEN 1457.60 -

Периките не треба редовно да се мијат, но треба редовно да се одржуваат и да се грижат Материјали : кадра�

DEN 1439.84 -

Со добро одржување, периката обично може да се користи околу 12 месеци 6, Нежно чешлајте ја косата со прст�

DEN 790.08 -

ЧОВЕЧКИ МЕШАВИНА ПЕРИКА КОЛЕКЦИЈА 13" х 4 " ЧИПКА СО СЛОБОДНА РАЗДЕЛБА МЕКА ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА...

DEN 0.33 -

● ТОПЛИ СОВЕТИ : 24часовна услуга за клиенти за да одговорите на која било ваша загриженост пред и по куп�

DEN 1375.84 -

Големина на капачето : Средно (21,522,5 инчи) со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли Наоколу ,Прифатете Го Обичајот

DEN 1214.72 -

Прво четкајте ја косата, потоа средниот дел, потоа горниот дел, ефикасно ќе го намали заплеткувањето и п�

DEN 2.00 -

Текстурисилки права човечка коса перика9.Перика Фронт човечка коса перикаматеријал9а бразилска Девица

DEN 1839.36 -

ХД Транспарентна Чипка~Совршено Одговара На Целата Боја На Кожата Ве молиме изберете ја добрата боја за

DEN 1439.84 -

Периките 13 € 6 имаат поголема големина на чипка и длабок дел може да се направат повеќе различни фризури

DEN 2.00 -

Не треба да трошите време за сечење чипка и не треба да нанесувате лепак на скалпот Супер Мека, Може Да С�

DEN 1276.80 -

Дизајнот што дише прави да се чувствувате како да не носите перика.Се надеваме дека нашите перики ќе ви �

DEN 0.33 -

Лепак Велкро Зацврсти Општо земено, полесно е да се затемни косата отколку да се осветли косата...

DEN 3.00 -

1.Боја : Црна Русокоса.Ќе Има Мала Разлика Помеѓу Сликите и Производот поради Поставката За Светло И Мони

DEN 2.67 -

Тоа Може Да Ве Направи Поубави И Четка За Коса За Кадрава Коса Без Бразди Клипови За Коса Шампон Кадрава

DEN 367.84 -

Одлична Перика, Природен Изглед и Движење, Долга Слоевита Бушава Поради долгорочното складирање на сти�

DEN 916.80 -

②Боја и Густина На косата : Природна Црна Боја, Одговара на Корените на Вашата Коса, 150% Густина...

DEN 3279.68 -

Тип : 13х4 чипка предна перика 10.Ако имате какви било проблеми, контактирајте не во секое време, ќе имаме 24

DEN 0.67 -

За синтетичка коса Издржлив, Еднократно ●ВРЕМЕ И УСЛУГА за ИСПОРАКА : Брза Испорака Од Фба, Обично Испор

DEN 0.33 -

Постојат 3 Чешли, Секој Со 6 Заби,Две Страни И Назад,За Подобро Обезбедување На Перика Мек Допир За Кожата

DEN 1.33 -

Материјал : 100% Необработени Девица бразилецот човечка коса длабок бран Против дел перика човечка коса...

DEN 5200.00 -

име на продавачот : Дајун, 100% Монголска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина...