.

.

Попуст
БОБИ ШЕФ Синтетичка Коса 13х5 Фронтална Чипка Перика - MLF623 ПЛЕТЕНКА БЕЗ ЈАЗЛИ 30, Перика Во Природен Стил, Рачно Изработена Плетенка Од Триаголник Без Јазли

БОБИ ШЕФ Синтетичка Коса 13х5 Фронтална Чипка Перика - MLF623 ПЛЕТЕНКА БЕЗ ЈАЗЛИ 30, Перика Во Природен Стил, Рачно Изработена

DEN 923.20

Количина на стоки
Достапно

4Х4 чипка. Рачно Изработени Локации. Лесен. Безбеден Бенд. Прикажана боја : ТТ1Б/РДИЕЛ. "Боите на сликата и вистинскиот производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот.". Боби Шеф Плетенка Чипка Предна Перика 13Х5 Бесплатна Разделба MLF623 Кутија Без Јазли Шеф Плетенка 30 Прикажана Боја : TT1 B/RDYEL "Боите на сликата и вистинскиот производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот."Шеф ЧИПКА Перика ОД БОБИ ШЕФОТ е дизајниран да даде природна линија на косата со беспрекорно мешање на чипка напред. Индивидуалните нишки се рачно заврзани за стил кој е веројатно природен по изглед и движење. Достапно во широк спектар на класици-до најновите и најголемите по стил и боја. 4х4 Чипка Рачно Изработени Локс Лесен Безбеден Бенд Нега И Одржување Нежно чешлајте Со широко Миење на чешел за заби по потреба, избегнувајќи кружни движења суви На Воздух рамно на крпа или држач за перика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

1.Боја : Црна Русокоса.Ќе Има Мала Разлика Помеѓу Сликите и Производот поради Поставката За Светло И Мони

DEN 1375.84

Големина на капачето : Средно (21,522,5 инчи) со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли Наоколу ,Прифатете Го Обичајот

DEN 0.67

За синтетичка коса Издржлив, Еднократно ●ВРЕМЕ И УСЛУГА за ИСПОРАКА : Брза Испорака Од Фба, Обично Испор

DEN 1.67

Спецификации на производиматеријал : Ултра фини полиестерски влакна и Висока еластична Ширина на латек

DEN 0.33

Вашето прашање е нашата мотивација да направиме подобро Структура На Капачето на перика : оваа природна

DEN 1279.52

Можете да го носите во секоја пригода,како што се пливање, забави, патување, кампување,свадби, одредени т

DEN 319.84

Големина на капачето : Околу 22,5 Инчи со Прилагодливи Ремени, 2 прилагодливи ремени може да ви помогнат да

DEN 1.00

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секо

DEN 959.84

Необработената девствена коса може да биде виткана и обоена, слободна за рестилизирање Предната перика

DEN 4624.00

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е

DEN 916.80

②Боја и Густина На косата : Природна Црна Боја, Одговара на Корените на Вашата Коса, 150% Густина Жените ко

DEN 1457.60

Периките не треба редовно да се мијат, но треба редовно да се одржуваат и да се грижат Материјали : кадра�

DEN 1339.04

Немате Ризик Да Се Обидете.Лесен за инсталирање и полетување,Заштедувајќи време Материјална Коса : 100% П�

DEN 2.00

Перика Стил : Омбре Русокоса и Брановидна,Природна во секојдневна употреба,Погодна за настани и забава..

DEN 3199.84

13х6 Перика : 13х6 Фронтална Перика Со Права Чипка Е Изработена Од Висококвалитетна Човечка Коса од 10а+ одд�

DEN 367.84

Одлична Перика, Природен Изглед и Движење, Долга Слоевита Бушава Поради долгорочното складирање на сти�

DEN 3.33

Боја Прикажана На Модел : ПРИРОДНО 100% Девствена Човечка Коса 13" х4 " Уво До Уво чипка Претходно Искубена Х�

DEN 6239.84

Фала!!! Насоки 1.Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред Четкајте ја исправената

DEN 3.00

Мрежеста капа што дише прави да се чувствувате удобно кога ја носите.Бојата може малку да варира, во зав�

DEN 2.67

Оваа перика е направена од влакна отпорни на топлина со висока температура,можете да користите топлинс�

DEN 1.67

Лзги Коса Ви Дава Поголема самодоверба !!! ?●Големина на капаче Од Костенлива Кафеава Чипка Предна П