.

.

Попуст
Дарзис ЕМФ Заштитна Облека За Зрачење, Радијациона Заштитна Породилна Облека Спроводлива/Заштитна ЕМФ Зрачна Заштитна Сребрена Ткаенина За Намалување НА ЕМИ

Дарзис ЕМФ Заштитна Облека За Зрачење, Радијациона Заштитна Породилна Облека Спроводлива/Заштитна ЕМФ Зрачна Заштитна Сребрена

DEN 2547.04

Количина на стоки
Достапно

Тоа може да го блокира вишокот на висока фреквенција зрачење, но тоа не може целосно да го блокира мобилен телефон сигнали. (Заштитна облека) : оваа облека за заштита од зрачење за бремени жени го намалува дневниот ризик од зрачење кај бремени жени и неродени деца. Ние гарантираме дека стилот одговара на сликата. (Ткаенина) : Мека и удобна, пријателска за кожата и дише, погодна за целата бременост. Рачно мерење.Инструкции за перење1. Ве молиме не двоумете се да не контактирате, со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас. Ве молиме не двоумете се да не контактирате, со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас. Елегантна и стилска, прилагодлива тока, удобна и практична. (Заштитете се себеси и вашето семејство) : Заштитните супстанции можат да ве држат подалеку од зрачењето на повеќето апарати за домаќинство, како Што се Телевизори, компјутери, рутери и мобилни телефони, да ви дадат безбеден дом и да ве заштитат вас и вашето семејство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина Стандарднит

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 192.00

Премиум филтри за кафе од брендот #1 филтер за кафе во светот Пулпа хартија чистена кислород одговара на

DEN 0.67

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.

DEN 2.67

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 435.20

Има целосен капа на патент, кој е запечатување и изолирано и засилени рачки за лесно носење Совет : Ве мо�

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет...

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата...

DEN 3.00

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што са�

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака...