.

.

Попуст
Meikee Bluetooth Mesh Smart RGBCW далечински контролер, 28 клучеви мултифункционален паметен контролер Погоден на сите Hao Deng Bluetooth Mesh RGB LED осветлување и LED контролори

Meikee Bluetooth Mesh Smart RGBCW далечински контролер, 28 клучеви мултифункционален паметен контролер Погоден на сите Hao Deng

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Не е потребна апликација за паметни телефони! Willе го направи вашиот живот да стане поинтелигентен и поедноставен. 【Батерии за заштеда на енергија 3 V 2 * AAA】 Овој паметен далечински управувач е напојуван со 1,5 V * 2 батерии на ААА, кои не се вклучени. 【Широка апликација】 Нашиот паметен далечински управувач може да се користи широко за контрола на сите производи BT Mesh RGBWC & RGBW како паметно осветлување, LED контролер, контролер на панели, паметен прекинувач и возач. 【30 милиони контролирано растојание】 30 милиони долги контролни растојанија на овој паметен далечински управувач го прави бесплатно и погодно за да ги контролирате вашите паметни уреди во вашиот дом. 【Широка апликација】 Нашиот паметен далечински управувач може да се користи широко за контрола на сите производи BT Mesh RGBWC & RGBW како паметно осветлување, LED контролер, контролер на панели, паметен прекинувач и возач. 【Батерии за заштеда на енергија 3 V 2 * AAA】 Овој паметен далечински управувач е напојуван со 1,5 V * 2 батерии на ААА, кои не се вклучени. паметен далечински контролер. 【Гаранција】 12-месечна гаранција за квалитет за да ги купите нашите производи без никакви грижи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што са�

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав Спак

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет...

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата Осигурет�

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња...

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 1001.60

* ИНСТАЛАЦИЈА : дното на држачот за тоалет со силикон, кој не се лизга, и можете да го поставите цврсто на �

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 302.08

94 '' —— Shoulder : 53cm / 20.73 '' Должина на панталони : 108cm / 42 Парче со џуџиња од памук за мажи со џуџиња 2 парчиња с�

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 1.33

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Погоден за одмор, плажа или те

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �