.

.

Попуст
Излез за розови пиратски череп опфаќа декоративни приклучоци за приклучок за бебиња 24 пакувања, приклучоци за безбедност на бебиња, опфаќа деца за доказ за дома и к

Излез за розови пиратски череп опфаќа декоративни приклучоци за приклучок за бебиња 24 пакувања, приклучоци за безбедност на

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина без закопчиња, па без оглед како вашите бебиња се обидуваат да си играат со тоа, никогаш нема да му наштети на прстот на вашите бебиња. Обвините за излез на бебето се изработени од пластика што има одлични својства на електрична изолација. 100% задоволство или вашите пари назад! Тоа е нашата безусловна гаранција! Ако не сте 100% воодушевени од нашите капаци на излез за деца, можете да ги вратите во рок од 90 дена и да побарате целосна наплата! Нема поставени прашања!.-Излезните капаци се лесни за инсталирање со вметнување во излезот без употреба на алатки, но тешко за бебето да го отстрани. Обвивките на приклучокот за премиум излез се тука за да ви понудат толку потребен мир со минимизирање на шансите вашиот мал истражувач да ги достигне електричните приклучоци на вашиот дом. Вашата дневна соба, спална соба, кујна, детска соба, гаража, поткровје, дом за одмор, хотелска соба или домот на бабите и дедовците без напор! , ќе ги купиме од вас по целосна цена! Спецификации : Количина : 12 пакет/24packmaterial : пластика (ретардант на пламен и електрична изолација) Тежина : 0,14oz/парчиња : 3,3х3,3 см/1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 1.00

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашин�

DEN 3.33

1980 Топпс # 515 Нат Мур Мајами Долфинс (Фудбалска картичка) НМ / МТ Делфини Флорида Одлично за секој колекци�

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 0.67

Разумното здружување може да го истакне шармот на белата и мазната кожа Може да ја врати еластичноста и

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред Теренот : 4

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 2.67

Нашиот приклучок за безбедност опфаќа 12pack / 24pack ќе ви даде поголем тресок за вашиот долар и ќе ви овозмож

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..