.

.

Попуст
Cradzza - Емф Заштита Крпа, Анти-Зрачење, Сребрени Влакна Мрежа, Рфид Електромагнетни Блокирање Материјал За Завеса, Комарец Облека, 1,5 Метри Широк, 150 * 400cm

Cradzza - Емф Заштита Крпа, Анти-Зрачење, Сребрени Влакна Мрежа, Рфид Електромагнетни Блокирање Материјал За Завеса, Комарец

DEN 5375.20

Количина на стоки
Достапно

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се рутери, мобилни компјутери, микробранови печки итн. ● [Многу производи за изведување] : го направивме тестот за пишување, видете ги фотографиите. Како породилна облека, костими за радиолошка заштита, завеси за радиолошка заштита, капак НА ЕМФ, блок РФИД, торба за заклучување РФИД, радиолошка телефонска кутија или ЕМФ штит на лаптоп, Заштита од заштита на зрачењето на капаците на компјутерот, машините на шасијата на главната рамка и се широко користени за. ● [Придобивки за заштита НА ЕМФ] : во Денешно време, високотехнолошките ажурирања секој ден и технологијата на пиратерија се развива се повеќе и повеќе. Ако не ја заштитиме нашата електронска опрема, нашите приватни информации ќе ги земаат други луѓе без никакво знаење,нашиот успех исто така лесно ќе исчезне. Број на модел : 385-034-637материјал : Ткаенинатафарадеј ткаенина е многу разноврсна, може да се користи како средство за радиолошка заштита за мобилни телефони, Wi-Fi штит, фарадејска ткаенина, Настрешници, постелнина или постелнина, лаптопи, лаптопи или лаптопи или рфид материјали . ● [Придобивки за заштита НА ЕМФ] : во Денешно време, високотехнолошките ажурирања секој ден и технологијата на пиратерија се развива се повеќе и повеќе. Ако не сте подготвени да ги користите, направете нешто, можете да ја покриете ткаенината само на електронска опрема, а тоа може значително да го намали зрачењето. Ако незадоволство од производот, ви благодариме што верувавте и ви дадовте можност да го пробате. Таа е погодна за оклоп на мобилни кули, микробранови сигнали, телефони, паметни метри, безбедносни системи, радари, воени преноси итн.

Карактеристики на стоката

Name:
Anti-Radiation Fabric, Silver Fiber Fabric, Maternity Dress Fabric
Function:
anti-radiation, antistatic.
Composition and content:
silver plated silver polyester
Density:
24.
Weight:
95 (g / ㎡)
Width:
150 cm
Size:
150 * 100 cm, 150 * 200 cm, 150 * 300cm, 150 * 400cm, 150 * 500 cm
Specific use:
Special uniforms, maternal and nurism clothes, clothing, curtains
Silver fiber:
.
Package:
1 * Radiological protection fabric:
Important advice:
Due to the difference between the different monitors, the photo may not reflect the real color of the article. We guarantee that the style is identical to what is indicated in the images. :
Купувачи како што сакаат
DEN 1118.72

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 119.84

Големина : 3 х 5 инчи Висококвалитетен Надворешен Винил Излупете и Залепете Произведено во САД...

DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав Спак

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 1.00

Прилагодено ќе биде достапно Жарено на 800 степени Целзиусови Изработени од боросиликатно стакло 3.3...