.

.

Попуст
Линдекс-Никен Ц4001-1250 - 2.00 КАТ40 Држач За Мелница ЗА Заострена Школка, 1-1/4 Пилот Дијаметар, 2.00 Должина

Линдекс-Никен Ц4001-1250 - 2.00 КАТ40 Држач За Мелница ЗА Заострена Школка, 1-1/4 Пилот Дијаметар, 2.00 Должина

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина. Отстранливи/заменливи копчиња за возење како стандард. Вклучена е фина завртка за заклучување на конецот. АТ3 или подобро Заострување. Достапно во верзии со голема брзина. Нашите држачи за мелници за школки се достапни од залиха во широк спектар на конуси и големини, вклучувајќи мачка, бт, ХСК и Р8. Достапни се и метрички и инчни големини, во кои се сместени мелници за лице со дијаметар на отворот кои се движат од 1/2 инчи (12мм) до 2 инчи (50мм).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 2.00

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла

DEN 1118.72

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...