.

.

Попуст
Ревери Споменици Ангелски Крилја Убава Голема Урна За Кремирање На Возрасни За Човечка Пепел - Со Кадифена Кеса

Ревери Споменици Ангелски Крилја Убава Голема Урна За Кремирање На Возрасни За Човечка Пепел - Со Кадифена Кеса

DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ - оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубни инчи пепел. Нашата колекција на урни нуди и атрактивни обрасци на телото на урната и на капачето. На Спомениците На Ревери, ние разбираме дека квалитетот и навремената испорака се важни за вас. Најдоброто од занаетчиите работи на создавање урни и спомени. АЛУМИНИУМСКО ТЕЛО - нашите урни се направени од алуминиум, осигурувајќи дека ќе траат со години. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН-прекрасниот дизајн на аголните крилја дава урна прекрасен изглед. Ангелските крилја ја симболизираат љубовта, духовноста и заштитата. ВКЛУЧЕНА КАДИФЕНА КЕСА-вклучуваме кадифена кеса со секоја урна, што го олеснува транспортот и складирањето на вашата. Неколку од нашите урни користат слики со висок квалитет за да се осигураат дека нема да се замаглат. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СО ЉУБОВ - нашите урни се рачно изработени со најголема грижа и прецизност, осигурувајќи дека вашата сакана ќе биде спомен-обележана на убав и почитуван начин. Совршен начин за одбележување и почитување на вашите најблиски. Ангелските крилја ја симболизираат љубовта, духовноста и заштитата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред...

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 0.67

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �