.

.

Попуст
Прилагодете го прилагодувањето на амортизерот со склопена пролетна суспензија на амортизерот мини амортизери пролет Универзален за мини скутер за велосипеди Moped

Прилагодете го прилагодувањето на амортизерот со склопена пролетна суспензија на амортизерот мини амортизери пролет Универзален

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувачки челик, централно растојание од дупките за монтирање : приближно. Материјал со висок квалитет Прилагодливиот амортизација на шок е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура и се запечати едновремено. Опсегот на апликација мини амортизер со максимален капацитет на оптоварување од 750lb/in, пролетниот притисок може да се прилагоди слободно преку резервираното копче за прилагодување. Високата цврстина, не'рѓосувачки челик е отпорен на висока температура, ниска температура и долг животен век. Високата цврстина, не'рѓосувачки челик е отпорен на висока температура, ниска температура и долг животен век. Совршена замена Прилагодливиот амортизер на шок на склопување се произведува строго во согласност со оригиналните фабрички спецификации, кои совршено го заменуваат стариот амортизер на шок, ги подобрува перформансите на апсорпција на шок и подобро реагира на груби патишта. Задниот шок не е лесен за кршење и е многу издржлив. Растојанието на центарот на дупките е 125мм/4,9in. Материјал со висок квалитет Прилагодливиот амортизација на шок е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура и се запечати едновремено. Совршена замена Прилагодливиот амортизер на шок на склопување се произведува строго во согласност со оригиналните фабрички спецификации, кои совршено го заменуваат стариот амортизер на шок, ги подобрува перформансите на апсорпција на шок и подобро реагира на груби патишта. Не трае премногу долго за да се заврши инсталацијата. Совршени делови за поправка или модификација, погодни за електрични мотоцикли, скутери, мопеди, мини велосипеди, итн. Список на пакети : 1 x мини амортизер. Растојанието на центарот на дупките е 125мм/4,9in. Растојанието на центарот на дупките е 125мм/4,9in. Опсегот на апликација мини амортизер со максимален капацитет на оптоварување од 750lb/in, пролетниот притисок може да се прилагоди слободно преку резервираното копче за прилагодување.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Mini Shock Absorber Spring
Material:
Aluminum Alloy + Stainless Steel Spring
Spring Color:
Red
Installation Hole Center Distance:
Approx. 125mm/4.9in
Usage:
Replacement, repair, modification, decoration, etc.
Fitment:
Universal for electric motorcycles, scooters, moped, mini bikes, etc. with 125mm/4.9in hole center distance.
Package List:
1 x Mini Shock Absorber :
Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 1535.84

Кога пренесувате предмети, важно е да имате увид на опрема за безбедно превоз! Нашите Lasso TieDowns и прицврст

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар...

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 1.00

Прилагодено ќе биде достапно Жарено на 800 степени Целзиусови Изработени од боросиликатно стакло 3.3...

DEN 1.00

? ? 【ВНИМАНИЕ】 Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи Двоен к�

DEN 2.00

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло :

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...

DEN 1.67

Бренд : Honeywell Број на производи : Q7130 A1006 Интерфејс модул w / избор на том Опсег (1lb) Категорија : HVAC...