.

.

Попуст
X - DREE 50 Комплети Бела Пластика Двојна 8 Пински Машки 4.2 мм Теренот + 8 Пински Терминал КОМПЈУТЕР PSU ATX Конектор(50 Сета де пластико БЛАН-О дуал де 8 пајнс мачо де 4.2 мм де т?

X - DREE 50 Комплети Бела Пластика Двојна 8 Пински Машки 4.2 мм Теренот + 8 Пински Терминал КОМПЈУТЕР PSU ATX Конектор(50 Сета

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор. Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред. Теренот : 4,2 мм / 0,2"; Материјал : Пластика. Боја : Бела;Вкупна Големина : 20 х 18 х 12мм(Л*В*Ч) (Боја : БЛАН-О; тамањо вкупно : 20 х 18 х 12 мм (Л * В * Ч). Тежина : 144g; Содржина На Пакетот : 50 Setsx Atx Конектори(Пезос : 144 g; Contenido del paquete : 50 Setsx Конектори ATX. 50 Комплети Бела Пластика Двојна 8 Пински Машки 4.2 мм Теренот + 8 Пински Терминал КОМПЈУТЕР PSU ATX Конектори Спецификација : Име На Производ : ATX Connector Type : 8 Пински Машки Конектортерминал : 8 Pin Design : 8 Row Pitch : 4.2 mm / 0.2 инчен материјал : Пластика Боја : Бела Вкупна Големина : 20 x 18 x 12mm(L*W*H)Тежина : 144gpackage Содржина : 50 Setsx atx конектори Опис : Одлично ЗА КОМПЈУТЕР PSU СНАБДУВАЊЕ Pcb Mainboard Конектор. Опис На Шпански 50 Комплети де пластико БЛАН-О дуал де 8 пајнс мачо де 4.2 мм де тоно + 8 борови терминал де авто пара авто псу АТКС Конекторномбре дел продукто : Конектор АТКС; Типо : конектор мачо де 8 пинестерминал : 8 Пинестерминал : 8 Пин; Дисењо : 8 Терен : 4.2 мм / 0.2' '; Материјал : Пластикоколор : блан-О; тамањо вкупно : 20 x 18 X 12 MM (l * w * h)пезос : 144 g; contenido del paquete : 50 SETSX КОНЕКТОРИ Atx.

Карактеристики на стоката

Product Name:
ATX Connector
Type :
8 Pin Male Connector
Terminal:
8 Pin
Design:
8 Row
Pitch:
4.2mm / 0.2inch
Material:
Plastic
Color:
White
Total Size:
20 x 18 x 12mm(L*W*H)
Weight:
144g
Package Content:
50 Setsx ATX Connectors
Description:
Great for PC PSU Supply PCB Mainboard Connector.:
Description in Spanish:
50 Sets de plástico BLANC-O dual de 8 pines macho de 4.2 mm de tono + 8 pines terminal de auto para auto PSU ATX Conector:
Nombre del producto:
Conector ATX; Tipo
Terminal:
8 Pin; Diseño
Pitch:
4.2mm / 0.2' '; Material
Color:
BLANC-O; Tamaño total
Peso:
144 g; Contenido del paquete
Купувачи како што сакаат
DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 2.33

Име на производот : Млазница За Прскање За Миење Фарови; Димензија : 34 x21mm / 1,3 "x 0,8"(L*W) Материјал : Пластика,

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни...

DEN 1.33

За време на операцијата за обука на носната и трахеалната интубација, вметнете ја правилната работа на �

DEN 1118.72

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага...

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.