.

.

Попуст
X-Gree M4X10mm 0,7мм терен 304 не'рѓосувачки челик завртка за завртки за пеперутка 5 парчиња (M4x10mm 0,7 mm терен 304 Tornillo de Mariposa de Acero Inoxidable tornillo Mariposa 5 Unids

X-Gree M4X10mm 0,7мм терен 304 не'рѓосувачки челик завртка за завртки за пеперутка 5 парчиња (M4x10mm 0,7 mm терен 304 Tornillo

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пеперутка. Главна боја : сребрен тон; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 23g; Севкупна големина : 21 x 20 x 8mm / 0,83 "x 0,79" x 0,31 "(l*w*h). Нишка на темата : 0,7мм; нишка. : M4. Должина на низата : 10мм / 0,39 ”(Londitud de la rosca : 10 mm / 0,39 ''. M4 X10mm 0,7 mm Pitch 304 Cilt Driesciess Steel Butterfly Screw 5 PCS304 не'рѓосувачки челик конструиран со одлични перформанси на отпорност на корозија. и сврзувачки елементи за градежништво. Може да ги затегнете овие завртки малку подобро од редовните завртки на главата со дополнителни широки крилја. Лесно за инсталирање и отстранување без никакви алатки, може да се користи постојано. Опис во Spanish M4 X10mm 0,7мм теренот 304 Tornillo de Mariposa de Acero Inoxidable Inoxidable Tornillo Mariposa 5 Unidsnombre del Producto : Wing Butterfly завртка; Contenido del Paquete : 5pcs x Wing Butterfly Screwcolor Главен директор : Tono Playeado; Материјал : Acero Inoxidable 304 Peso : 23 g; Tamaño Total : 21 x 20 x 8 mm / 0.83 'x 0,79' 'x 0,31' '(l * w * h) paso de rosca : 0,7 mm; diámetro de la rosca : m4longitud de la rosca : 10 mm / 0,39' '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи...

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 2547.04

Тоа може да го блокира вишокот на висока фреквенција зрачење, но тоа не може целосно да го блокира мобил�

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата...

DEN 1.00

СОВРШЕН За СИТЕ АКТИВНОСТИ : наша се што сакам за божиќ сте вие храна изјави бејзбол капа се најдобар изб

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле