.

.

Попуст
Alfa Tools hsmtt271041 18mm x 1.0mm со голема брзина на челична чешма со голема брзина

Alfa Tools hsmtt271041 18mm x 1.0mm со голема брзина на челична чешма со голема брзина

DEN 1385.60

Количина на стоки
Достапно

Eco Pro Metric Hand Tap. 18-милиметар од 1,0 големина на чешма. Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина. Стандардните граници „H“ обезбедуваат соодветна класа на вклопување. Количина : 3 по пакет. Eco Pro Metric Hand Tap. 18-милиметар од 1,0 големина на чешма. Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина. Стандардните граници „H“ обезбедуваат соодветна класа на вклопување. Количина : 3 по пакет. Податоци за општа намена може да се користат со рака или под моќност, преку (отворени двата краја) или слепи дупки (затворен едниот крај). Погодно за прислушување на повеќето материјали. Стандардните граници „H“ обезбедуваат соодветна класа на вклопување. Taper Tapps (7 до 10 нишки) Најдолгите осигурувачи за подножјето полесно започнуваат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

Рачката е мазна и совршено големина за раце од сите големини Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�

DEN 1.00

СОВРШЕН За СИТЕ АКТИВНОСТИ : наша се што сакам за божиќ сте вие храна изјави бејзбол капа се најдобар изб

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 1.33

Затворање на патент Карактеристики : Класична кутија за моливи изработена од материјал Кларино...

DEN 1118.72

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за