.

.

Попуст
Keysight 34902A Reed Multimenter Module за 34970A, 16-канал

Keysight 34902A Reed Multimenter Module за 34970A, 16-канал

DEN 111.68

Количина на стоки
Достапно

Производот е наменет само за професионална употреба. 20 канален активирач/GP прекинувач. СПДТ (форма Ц) релеи за заклучување. 300 V, 1 А активирање и контрола. Производот е наменет само за професионална употреба. 20 канален активирач/GP прекинувач. СПДТ (форма Ц) релеи за заклучување. 300 V, 1 А активирање и контрола. Модулот Keyesight 34902 A за единицата за стекнување/прекинувач на податоци 34970 A/34972 A користи релеи на трска за да се постигнат стапки на скенирање до 250 канали во секунда. Користете го овој модул за автоматски тест апликации со голема моќност, како и задачи за најавување и мониторинг со голема брзина. Шеснаесет влезови со две жици се префрлаат до 300 V. два и четири-жични канали може да се мешаат на истиот модул. Обезбедени од корисникот, отпорници за шант се потребни за тековни мерења.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар Челикот со �

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 2547.04

Тоа може да го блокира вишокот на висока фреквенција зрачење, но тоа не може целосно да го блокира мобил�

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0 �

DEN 2.00

Рачката е мазна и совршено големина за раце од сите големини Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�