.

.

Попуст
DVTEL Ресторан Отворен LED Неонски Знак, РЕСТОРАН Декор USB Ноќни Светла Неонски Светла Со Дрвена Рамка, Ѕид Виси Прозрачна Табла, 42x32cm Хотел Ресторан Бар Кафуле

DVTEL Ресторан Отворен LED Неонски Знак, РЕСТОРАН Декор USB Ноќни Светла Неонски Светла Со Дрвена Рамка, Ѕид Виси Прозрачна

DEN 1818.72

Количина на стоки
Достапно

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се оштети, транспарентните материјали ги прават неонските светла поубави. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии.Монтажа на ѕид, инсталација на суспензија, едноставна и удобна. Ви благодариме за разбирањето. Наместо традиционални стаклени неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели. ● Еколошки и заштеда на енергија.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. Исклучителните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба.● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. ● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Осветлениот знак врежан од најновите 3д, технологии за гравирање на површини и линии (привлечни во сите правци). ● Едноставна работа и удобна инсталација.

Карактеристики на стоката

Type:
LED neon lights
Power:
Standard USB
Technology:
3D sculpting
Material:
Acrylic, Wooden frame
Light Size:
42x32cm
Installation:
Wall hanging mountable or free standing
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thank you for your understanding. :
Купувачи како што сакаат
DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи Двоен к�

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 1.33

Затворање на патент Карактеристики : Класична кутија за моливи изработена од материјал Кларино...

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 2.00

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла