.

.

Попуст
БЕРДЕР БОМИ, мали домашни канцелариски канцеларии подни метри за прашина и прашина постави десктоп тастатура за чистење четка за чистење на домаќинства Додатоци з

БЕРДЕР БОМИ, мали домашни канцелариски канцеларии подни метри за прашина и прашина постави десктоп тастатура за чистење четка

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива. ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашина и четката се удобни за држење. ❤ Тенок облик е лесен за складирање дома или кога излегувате. ❤ Обликот на четката за метла со гумена рачка е лесна за избришување одозгора, да се достигне во аголот, анти-лизгање и лесен за разбирање. ❤ Мека и флексибилна усна од прашина се вклопува во површината, што е погодно за ефикасно чистење за време на чистењето. Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива. ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашина и четката се удобни за држење. ❤ Тенок облик е лесен за складирање дома или кога излегувате. ❤ Обликот на четката за метла со гумена рачка е лесна за избришување одозгора, да се достигне во аголот, анти-лизгање и лесен за разбирање. ❤ Мека и флексибилна усна од прашина се вклопува во површината, што е погодно за ефикасно чистење за време на чистењето. Материјал : ppcolor : розова, сина, зелена боја : удобна филијала : чистење : 16 * 20,8 * 11см.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 214.40

Пакет од 3 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар...

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 2265.60

Не'рѓосувачки челик ABS : Кошничката за салон за прилагодување на висината е изработена од премија ABS, а ма

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 127.84

Уште повеќе, можете да ги надополнувате ноктите на секои две недели кога расте новата област на кутикул�