.

.

Попуст
Комплет за поправка на забите, лажни заби што може да се обликуваат, лепак за комплет за поправка на стоматолошки DIY за скршени, исчезнати, празнини, вратете ја вашат

Комплет за поправка на забите, лажни заби што може да се обликуваат, лепак за комплет за поправка на стоматолошки DIY за скршени,

DEN 571.20

Количина на стоки
Достапно

Спречете ги забите за подготовка да се менуваат. Комплет за стоматолошка нега вклучува : 1 x стоматолошки прав *2 PCS 1 x раствор за пополнување на заби *2pcs 1 x вилушка *2pcs 1 x мерна лажица *2pcs 6 x мешавина хартија *2pcs. Комплет за поправка на забите : 1. И лепилото е силно и не е лесно да се падне. Лесно за работа, трае само неколку минути, не се потребни специјални алатки. ❥❥❥ Пакаж Вклучете : Прашок за заби + раствор за заб + вилушка + мерна лажица + хартија за мешање + упатства. ❥❥❥ Незгодна насмевка : Можете да го обликувате на сопствената големина на забот. - Материјал за употреба : Направено од медицински материјал, безбедна мешавина од исти состојки што ги користат стоматолозите за реставрации.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.33

1980 Топпс # 515 Нат Мур Мајами Долфинс (Фудбалска картичка) НМ / МТ Делфини Флорида Одлично за секој колекци�

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 2.67

Нашиот приклучок за безбедност опфаќа 12pack / 24pack ќе ви даде поголем тресок за вашиот долар и ќе ви овозмож

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18...

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо...

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле

DEN 1.00

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашин�

DEN 1033.60

Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња и транспарентност со висока дефиниција...

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 782.40

2 PCS LORA V3 BOARD + 2 PCS 915 LORA ANTENNA + 2 PCS 2 PIN 1,25 MM CABLE + 2 PCS CASE Случај компатибилен само со V3 табла Одборот на Лора V3 не �

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи...

DEN 0.67

Тема : BSW / делумна нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 8 Црниот окси

DEN 1.00

? ? 【ВНИМАНИЕ】 Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 0.67

Висина на пакетот : 24,9 см Должина на пакетот : 1,0 см Ширина на пакетот : 22,6 см Тип на производ : канцелариск�

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 448.00

100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен челик HSS Идеално за употреба за намалување

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�