.

.

Попуст
Комплет За Органска Хемија проглас 24/40 Лабораториски Стаклени Садови со Кутија За Кабинет

Комплет За Органска Хемија проглас 24/40 Лабораториски Стаклени Садови со Кутија За Кабинет

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Прилагодено ќе биде достапно. Жарено на 800 степени Целзиусови. Изработени од боросиликатно стакло 3.3. Направено со рачно дување. Дојдете Со Кутијата За Алуминиумски Кабинет Може да го направи логото на Клиентот на стаклото и Кабинетот за нарачка на големо колбите се дизајнирани со тежок ѕид, изработени со рачно дување за да се обезбеди униформа дебелина на ѕидот, изработени од висококвалитетно боросиликатно стакло и загреани на 800 степени Целзиусови, може да се загреат директно на отворен пламен и можат да издржат типични лабораториски термички варијации Во хемиските процеси како греење и ладење. Сите заеднички големина : 24/40 Вклучувајќи : 1.500 мл круг дното колба 2.250 мл круг дното колба 3.100 мл круг дното колба 4.50 мл круг дното колба 5.25 мл круг дното колба 6.Термометар адаптер 7.Шупливи стакло затворач 8.Термометар 200с жолта назад 9.Колона За Дестилација, Должина на јакна од 200мм 10.Либиг кондензатор, 200мм Јакна Должина 11.Сепараторна инка, 125мл 12.Вакуумски адаптер за полетување 13.Клајзен адаптер 14.Адаптер за дестилација, 75 Агол. 15.Тефлонски клипови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1535.84

Кога пренесувате предмети, важно е да имате увид на опрема за безбедно превоз! Нашите Lasso TieDowns и прицврст

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар Челикот со �

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...

DEN 0.67

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 214.40

Пакет од 3 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред Теренот : 4

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 1033.60

Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња и транспарентност со висока дефиниција...

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 2.33

Име на производот : Млазница За Прскање За Миење Фарови; Димензија : 34 x21mm / 1,3 "x 0,8"(L*W) Материјал : Пластика,

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 3.33

1980 Топпс # 515 Нат Мур Мајами Долфинс (Фудбалска картичка) НМ / МТ Делфини Флорида Одлично за секој колекци�

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�

DEN 1.00

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашин�

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л