.

.

Попуст
Гранвела Цреша МХ Ргб Сини Клучни Прекинувачи-МХ1А-Л1НА | Монтиран На Плоча | Линеарен Прекинувач За Механичка Тастатура, Спакуван во Јп Заштитна Кутија со Извлекува

Гранвела Цреша МХ Ргб Сини Клучни Прекинувачи-МХ1А-Л1НА | Монтиран На Плоча | Линеарен Прекинувач За Механичка Тастатура, Спакуван

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Повторно соберете ја Тастатурата. Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) електроника-одделение алатка за извлекување На Тастатурата компатибилна замена механички прекинувач За Тастатура Мал шрафцигер и/или шипка за отворање на куќиштето На Тастатурата Мали пинцети Или Клешти Компатибилни СЕКАЧИ ЗА ЛЕР и жица (ако тастатурата е запалена) 2. Обезбедува значителни тактилни и звучни повратни информации. ЗА сам Замена на прекинувачи на вашата механичка тастатура. Пакетите вклучуваат : 1 алатка За Влечење, 20 парчиња Прекинувачи. Како да ги замените прекинувачите на механичката тастатура? 1. Подгответе Се За Де-Лемење 5.Тестирајте Го Прекинувачот 8. Расклопете Ја Кутијата За Тастатура 4. Отстранете Го Прекинувачот 6. Цреша Мх Сини Прекинувачи : Кликни и Тактилни прекинувачи. Компатибилен со повеќето Механички тастатури . Избор На Вистинскиот Замена Прекинувач 3. Првично Произведено Во Германија.Инсталирајте Го Новиот Прекинувач 7.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 1001.60

* ИНСТАЛАЦИЈА : дното на држачот за тоалет со силикон, кој не се лизга, и можете да го поставите цврсто на �

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 0.67

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 1033.60

Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња и транспарентност со висока дефиниција...

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти Тран�

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2...

DEN 1.67

Бренд : Honeywell Број на производи : Q7130 A1006 Интерфејс модул w / избор на том Опсег (1lb) Категорија : HVAC Бесплатна

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл