.

.

Попуст
Алатки за гел за полици Mizhse Брза зграда поли -градител УВ гел алатки комплети за прсти за продолжување на прсти, калапи, DIY поли -брз гел стартер сет

Алатки за гел за полици Mizhse Брза зграда поли -градител УВ гел алатки комплети за прсти за продолжување на прсти, калапи,

DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно

Уште повеќе, можете да ги надополнувате ноктите на секои две недели кога расте новата област на кутикули. Топли совети и совети за отстранување - За да се спречи гел да се држи до четката или другите алатки за гел за продолжување на ноктите, можете да ја натопите четката во раствор за лизгање или 70% изопропил алкохол, така што гелот за продолжување на ноктите може да се избере и да се формира на двојни форми непречено. За подобра адхезија, можете да примените и дехидратор на нокти и буквар што може да трае ноктите многу подолго.Сите во еден комплет-1*20ml раствор за лизгање , 1*10ml основно палто, 1*10ml горниот слој, 1*четка за нокти со двојна завршница, 2*шпатула, 1*датотека за нокти, 36 парчиња двојни форми, 10 формулар за продолжување на ноктите , Клип за гел за нокти*5. Ако сакате да го промените стилот на уметноста на ноктите и да го отстраните гелот за продолжување на ноктите, можете да го поднесете гелот за продолжување на ноктите надолу, а потоа да го тампонирате. Спакувано вклучено : . Машината за вежбање за нокти ќе ви заштеди време и ќе помогне да се отстрани побрзо и почисто. Ако сакате да го промените стилот на уметноста на ноктите и да го отстраните гелот за продолжување на ноктите, можете да го поднесете гелот за продолжување на ноктите надолу, а потоа да го тампонирате.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Бренд : Honeywell Број на производи : Q7130 A1006 Интерфејс модул w / избор на том Опсег (1lb) Категорија : HVAC Бесплатна

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 1535.84

Кога пренесувате предмети, важно е да имате увид на опрема за безбедно превоз! Нашите Lasso TieDowns и прицврст

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 1.67

Лесно инсталирање на кафез на градинарски трелис кафезот домат и поддржувачки стапчиња има заострен к�

DEN 1.00

? ? 【ВНИМАНИЕ】 Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 448.00

100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен челик HSS Идеално за употреба за намалување

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 0.67

Тема : BSW / делумна нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 8...

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 3.33

1980 Топпс # 515 Нат Мур Мајами Долфинс (Фудбалска картичка) НМ / МТ Делфини Флорида Одлично за секој колекци�

DEN 782.40

2 PCS LORA V3 BOARD + 2 PCS 915 LORA ANTENNA + 2 PCS 2 PIN 1,25 MM CABLE + 2 PCS CASE Случај компатибилен само со V3 табла Одборот на Лора V3 не �

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле