.

.

Попуст
3/8 -16 завршени хексадецимални ореви / 316 не'рѓосувачки челик /

3/8 -16 завршени хексадецимални ореви / 316 не'рѓосувачки челик /

DEN 4143.84

Количина на стоки
Достапно

Пич со дијаметар на конец : 3/8 "-16 инчи. Ширина низ становите : 9/16 инчи. Дебелина/висина : 21/64 инчи. Двоен комерфиран завршени хексадецимални ореви. Произведено до ASME B18.2.2 & SAE J995 спецификации. Шест-страничен внатрешно навојно прицврстувач чија дебелина е 0,875d каде што Д е номинална големина на орев и 1,5Д е нивната ширина низ становите. Најразновиден и широко користен дизајн на ореви. Ореви од одделение 2 се за употреба со какви било ниски јаглеродни завртки или завртки Тоа не е третирано со топлина, со одредена минимална јачина на затегнување од 74,000 psi или помалку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш! Мо

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 2.00

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар Челикот со �

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи