.

.

Попуст
Lyetny Holder wallид монтиран решетка за пешкир за бања бања бањарка облека облечена облека апстрактна уметност акрилик сина мермерна текстура бања за бања за бања за скла

Lyetny Holder wallид монтиран решетка за пешкир за бања бања бањарка облека облечена облека апстрактна уметност акрилик сина

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

【По гаранцијата за продажба】- Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на нашите услуги за континуирано подобрување на задоволството на клиентите. 【Работи на најразлични мазни површини】- Домаќинските закачалки на wallидот работат на најразлични мазни површини, вклучувајќи обоени wallsидови, готови дрво, насликани бетонски блокади, ламинат, стакло, метал и плочки. Залепете на која било мазна површина и Притиснете го цврсто за да ги отстраните меурчињата. 【Мултифункционални куки】- Овие силни куки можат да ги користат како wallидни куки, куки за крпи, закачалки за фрижидер, куки за слики, закачалки за порибување за камини, итн. Само излупете го задниот филм и залепете го. Лесно користете без нокти, завртки или оштетување на дупчење со дупки. Не заборавајте да го купите ова како совршен подарок за вашето семејство и пријатели. Препорачуваме да го користите 3-4 часа по залепувањето. Ние сме уверени во нашите производи за самолеплива кука. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Како да се инсталира : 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1001.60

* ИНСТАЛАЦИЈА : дното на држачот за тоалет со силикон, кој не се лизга, и можете да го поставите цврсто на �

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 119.84

Големина : 3 х 5 инчи Висококвалитетен Надворешен Винил Излупете и Залепете Произведено во САД...

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�