.

.

Попуст
10 парчиња 5V регулатор модул мини напон редуктор DC 4,5-24V 12V 24V до 5V 3A Волт-конвертор за напојување на напојувањето на напојувањето Модул за напојување

10 парчиња 5V регулатор модул мини напон редуктор DC 4,5-24V 12V 24V до 5V 3A Волт-конвертор за напојување на напојувањето на

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори. Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла стандардно до режимот на работа и ќе биде затворена кога е на ниско електрично ниво, и со ултра ниска тивка струја, тивка струја е 0,85 m A; Може да се поврзе со батеријата на автомобилот без прекинувач, кабел за запалка или кабел за напојување на ACC. Перформанси на производот : Модулот за регулатор на напон има висока ефикасност, ултра-компактен големина, висока фреквенција, ниска работа и стабилна работа, широко применлива за фиксирање на работа : синхрона исправка и ефикасност на конверзија на колото е дури 97,5%.Опсег на напон : Влезот на модулот за напојување е DC 4,5 - 24 V, прилагодлив опсег е 0,8 - 17 V, фиксниот излез е 1,8 V, 2.3 V, 5 V, 9 V, 12 V, способен да биде избран на задната страна. 10 парчиња 5 V регулатор модул мини напон редуктор DC 4,5 - 24 V 12 V 24 V до 5 V 3 A волт конвертор на напојување Трансформатор Трансформатор Модулпараметри : Влезен напон : DC 4,5 - 24 Voutput Напон на напон : Интегрирано прилагодување и фиксен излез и прилагодлив опсег е 0,8 - 17 V, фиксиран излез е 1,8 V, 2. Прилагодлив и фиксен излез на напон : Овој конвертор на кука ви овозможува да добиете фиксен излезен напон со лемење на тенџерето на таблата и можете да го прилагодите фиксниот излезен напон со потенциометар како што ви требаше. Високото електрично ниво е 2-5 V, ниско електрично ниво е 0 V или така.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 2547.04

Тоа може да го блокира вишокот на висока фреквенција зрачење, но тоа не може целосно да го блокира мобил�

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред Теренот : 4

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 1118.72

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав Спак

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки