.

.

Попуст
Ксингиенг 32 пар

Ксингиенг 32 пар

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни. Одличен квалитет : издржлив и здрав. Спакувано во пластична кутија, лесно за да носите и чувате, можете да ги издвојувате вашите производи во секое време и каде било. Спакувано во пластична кутија, лесно за да носите и чувате, можете да ги издвојувате вашите производи во секое време и каде било. Супер карактер : Мини-табели Висе и Г степени се цврсто стегнати и има голема цврстина, пластична рачка и дизајн против лизгање. Службениот живот е многу долг. Обезбедување на квалитет, можете да бидете сигурни да го користите. Одлична количина : пинцети од 3 парчиња (2 директно 1 свиткано), 3 парчиња g стегач (C прицврстувач), 1 парчиња мини табела Vise, вежба за рака 1 пар Бар за пескање со пена, дијагонални клешти од 1 парчиња. Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни. Кога ги користите, ќе се чувствувате попривлечно. Обезбедување на квалитет, можете да бидете сигурни да го користите. Одлична количина : пинцети од 3 парчиња (2 директно 1 свиткано), 3 парчиња g стегач (C прицврстувач), 1 парчиња мини табела Vise, вежба за рака 1 пар Бар за пескање со пена, дијагонални клешти од 1 парчиња. ● Широка апликација : Сетот за основни алатки Modeler е погоден и за почетник и напреден моделер. Опремата за производство на накит со висок квалитет има сè што ви треба, целосно функционална. Совршено за DIY проекти : Совршена алатка за занаетчии за општи поправки на домови, напредно рачно изработено производство или лични уметности и занаети.

Карактеристики на стоката

  :
Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Висина на пакетот : 24,9 см Должина на пакетот : 1,0 см Ширина на пакетот : 22,6 см Тип на производ : канцелариск�

DEN 1.67

Лесно инсталирање на кафез на градинарски трелис кафезот домат и поддржувачки стапчиња има заострен к�

DEN 1535.84

Кога пренесувате предмети, важно е да имате увид на опрема за безбедно превоз! Нашите Lasso TieDowns и прицврст

DEN 448.00

100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен челик HSS Идеално за употреба за намалување

DEN 2.67

Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате храна, пиење и сите предмети што ги сакате �

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо...

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле

DEN 2.00

Рачката е мазна и совршено големина за раце од сите големини Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти Тран�

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи...

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 2.67

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 571.20

Спречете ги забите за подготовка да се менуваат Комплет за стоматолошка нега вклучува : 1 x стоматолошки

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар Челикот со �

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 1.00

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашин�

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�