.

.

Попуст
Навојно обетка, обична, 5/8-11x3, PK125

Навојно обетка, обична, 5/8-11x3, PK125

DEN 699.20

Количина на стоки
Достапно

Категорија : Прицврстувачи - прачки и столпчиња. Категорија : Прицврстувачи - прачки и столпчиња. Целосно навојна столб, систем на мерна инч, челик со навојна шипка, челик, навојна шипка од оценка L7, навојна шипка завршна црна оксид, големина на конец 5/8 in.-11, должина 3, насока на навој десна рака, тип на нишка со навој на шипка UNC, исполнува/надминува ASTM A320, мин. Јачина на затегнување 115.000 psi, температура. Опсег -150 степени до 752 степени F, количина на пакет 125.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина...

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата Осигурет�

DEN 95.84

50" Должина : 32см / 12 црн комплет за долна облека,секси комплет за долна облека за жени непослушен за секс,к

DEN 3.33

Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 2.67

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 159.84

МатеријалКул, удобна, лесна ткаенина има прилагодливи прицврстувачки куќишта што одговараат на секоја

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 0.67

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 2.67

Оваа топка за вежбање за жени ќе ви помогне да се развивате Гимназиска топка за вежбање Анти рафал со пу�

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 2.67

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет Ма�

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел...

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...