.

.

Попуст
Количка за таблички за салони, салон за салон на тркала, алатка за проширување на алатки за фиока за фиока за прилагодување Подвижен фризерски колички за алатки за ?

Количка за таблички за салони, салон за салон на тркала, алатка за проширување на алатки за фиока за фиока за прилагодување

DEN 2265.60

Количина на стоки
Достапно

Не'рѓосувачки челик ABS : Кошничката за салон за прилагодување на висината е изработена од премија ABS, а материјали од не'рѓосувачки челик, лесни за чистење и отпорни на абење, можат да се користат долго време. Одличен капацитет : Кошничката за таблички за тркалање фризура усвои голем дизајн на послужавник, со голем капацитет, стабилен и здрав, дозволувајќи им на тоа да ставите многу алатки за стилизирање на косата.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Rolling Salon Tray Cart
Material:
ABS, Stainless Steel
Minimum Size:
Approx. 40 x 40 x 70cm / 15.7 x 15.7 x 27.6in
Maximum Size:
Approx. 40 x 40 x 110cm / 15.7 x 15.7 x 43.3in
Package List:
1 x Hair Extension Platform:
5 x Wheel :
1 x Manual :
1 x Telescopic Column :
8 x Screw Spike:
1 x Screw :
1 x Chassis :
1 x Chassis Connecting Column :
1 x Extension Platform Connecting Plate:
3 x Storage Bucket :
4 x Short Tooth Comb :
2 x Long Tooth Comb :
1 x Long Screw :
1 x Hex Wrench :
1 x Iron Sheet :
Note:
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Купувачи како што сакаат
DEN 119.84

Големина : 3 х 5 инчи Висококвалитетен Надворешен Винил Излупете и Залепете Произведено во САД ЕКОПријат

DEN 2.33

Име на производот : Млазница За Прскање За Миење Фарови; Димензија : 34 x21mm / 1,3 "x 0,8"(L*W) Материјал : Пластика,

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар...

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 1.33

●РАМЕН НЕЛИЗГАЧКИ€10cm / 3 €СУПЕР ТИВКО ТРКАЛО за ХРЧАК ● нашето тркало за тивко трчање на хрчак содржи �

DEN 1099.20

0,450 "висина на дијамант за долг живот E30 SPEC е за електрични пили од 2030 КС општа намена средни тврди бетонс�