.

.

Попуст
Мелита се завитка околу филтрите за кафе 627402 - 40 еа

Мелита се завитка околу филтрите за кафе 627402 - 40 еа

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Премиум филтри за кафе од брендот #1 филтер за кафе во светот. Пулпа хартија чистена кислород одговара на сите перколатори на кафе. Го елиминира мелено кафе од вашата чаша. Полесно е отстранување и исчистете!. Стапици горчливи седименти и штетни масла, така што сè што останува е вкус на вашето омилено кафе. 40 - 9 1/8 x 9 1/2 “(23,18 x 24,13 см) филтри. Ги чува основите! За употреба во сите перколатори .. завиткајте ги филтрите во стилот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67 -170 %

Пилот дијаметар големина за прецизност одговара со машина Отстранливи / заменливи копчиња за возење ка�

DEN 2.33 -170 %

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 1818.72 -170 %

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 319.84 -170 %

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 88.64 -170 %

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 5375.20 -170 %

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 3.33 -170 %

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 1118.72 -170 %

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 3.33 -170 %

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 0.33 -170 %

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред Теренот : 4