.

.

Попуст
Power Strip Tower Surge Protector, 8 продавници за наизменична струја и 4 USB порти, жици за продолжување од 10ft/3m, заштита од преоптоварување, заштита од краток спој, лента за напојува

Power Strip Tower Surge Protector, 8 продавници за наизменична струја и 4 USB порти, жици за продолжување од 10ft/3m, заштита

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Може да носи висока струја и да спречи напрегање. 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојување на кули за напојување има продолжено олово од 3m / 10ft. Кабел за продолжување 3 M/10 FT : Кабелот за лента за напојување на кулата е изработен од ABS + PVC огноотпорен материјал и густа бакарна жица. 8 излезни места + 4 USB порти можат да организираат вишок кабли за напојување, да ја одржуваат вашата работна маса и да избегнуваат прекумерни кабли за напојување. 【4 Видови на безбедносна заштита】 Заштитник на електрична лента за напојување ви овозможува повеќекратни заштитни безбедносни : заштита на преоптоварување, заштита од краток спој, заштита на пренапони, заштита на молња. Опис на услугата по продажбата на услугата】 Заштитникот на лентата за напојување на кулата има 120 дена услуга по продажбата, доколку имате какви било прашања во врска со нашата лента за напојување на кулата, ве молиме слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите, нашиот професионален персонал за услуги на клиентите ќе ви обезбеди со услуги преку Интернет во кое било време 24 ч. 【8 продавници за наизменична струја и 4 USB порти】 Заштитник на лентата за напојување на кулата е погоден за повеќето електрични уреди и опрема за напојување со USB овозможуваат полнење на неколку уреди истовремено. (На пример : ТВ, климатик, компјутер, лаптоп, телефон, i Pad, печатачи, модеми, звучници, рутер, шпорети на ориз и други уреди. (На пример : ТВ, климатик, компјутер, лаптоп, телефон, i Pad, печатачи, модеми, звучници, рутер, шпорети на ориз и други уреди. 8 излезни места + 4 USB порт : Можете да поврзете повеќе приклучоци во исто време, да организирате вишок кабли за напојување, да ја одржувате вашата работна маса и да избегнете прекумерни кабли за напојување. Не допирајте ја лентата за напојување со влажна рака. Може да носи големи струи и да спречи напки, можете да ги поставите насекаде.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 1.33

Партиски светла Партии LED Bow & Arrow : Пинк со црна боја Партиски светла Забавна забава LED LED Bow & Arrow : Pink со црн�

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Целосно н�

DEN 1439.84

Компатибилен Со Безжичен Apple Car Play И Гласовна Контрола Попаметно и побезбедно е да го користите телефоно

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел...

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 159.84

МатеријалКул, удобна, лесна ткаенина има прилагодливи прицврстувачки куќишта што одговараат на секоја

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата Осигурет�