.

.

Попуст
Чекор, бит постави конусни дупки за конус, метричка метричка 4-12 / 20мм 1/4 титаниум обложени метални хексадецимални битови

Чекор, бит постави конусни дупки за конус, метричка метричка 4-12 / 20мм 1/4 титаниум обложени метални хексадецимални битови

DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет. Направено од висококвалитетен челик HSS. Идеално за употреба за намалување на дупките во најразлични материјали, вклучувајќи челик, месинг, дрво, пластика, итн. Титаниум обложена за да се намали триењето и топлината. Топлина третирана и високо полирана. Вежбите совршено околу дупките во челик, месинг, пластика, дрво итн. 3 -тина дизајн на Шанкс со цел да се спречи лизгање кога е во Chucktwo Флејт дизајн обезбедува побрзи, измазнети и почисти намалувања на секој чекор е јасно обележано со дијаметарот на длабочината во чекори : Површински третман : Titanium Plating Color : Golden.

Карактеристики на стоката

Surface treatment:
Titanium Plating
Color:
Golden
Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 1033.60

Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња и транспарентност со висока дефиниција...

DEN 1535.84

Кога пренесувате предмети, важно е да имате увид на опрема за безбедно превоз! Нашите Lasso TieDowns и прицврст

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 1.00

Прилагодено ќе биде достапно Жарено на 800 степени Целзиусови Изработени од боросиликатно стакло 3.3...

DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло :