.

.

Попуст
Производство на Дикси Дијамант E3020155 Професионално влажно сечење излечен бетонски сечило за електрична пила, 20-инчен x 0,155-инчи

Производство на Дикси Дијамант E3020155 Професионално влажно сечење излечен бетонски сечило за електрична пила, 20-инчен x 0,155-инчи

DEN 1099.20

Количина на стоки
Достапно

0,450 "висина на дијамант за долг живот. E30 SPEC е за електрични пили од 20-30 КС општа намена средни тврди бетонски агрегати. Стандарден дизајн на сегмент од 40мм за брза брзина. 0,450" Дијамантска висина за долг живот. E30 SPEC е за електрични пили од 20-30 КС општа намена со средни тврди бетонски агрегати. Стандарден дизајн на сегмент од 40мм за брза брзина. Професионално влажно сечење излечен бетонски сечило за електрична пила што се користи на електрична прошетка зад пили за сечење излечен бетон.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Разумното здружување може да го истакне шармот на белата и мазната кожа Може да ја врати еластичноста и

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред...

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло :

DEN 0.67

Висина на пакетот : 24,9 см Должина на пакетот : 1,0 см Ширина на пакетот : 22,6 см Тип на производ : канцелариск�

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар...

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 448.00

100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен челик HSS Идеално за употреба за намалување

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 782.40

2 PCS LORA V3 BOARD + 2 PCS 915 LORA ANTENNA + 2 PCS 2 PIN 1,25 MM CABLE + 2 PCS CASE Случај компатибилен само со V3 табла Одборот на Лора V3 не �

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 2.67

Нашиот приклучок за безбедност опфаќа 12pack / 24pack ќе ви даде поголем тресок за вашиот долар и ќе ви овозмож