.

.

Попуст
Закани за жица од не'рѓосувачки челик од 20 парчиња, закачалки што не се лизгаат, закачалки за сушење на аголот на рамото - повеќе бои

Закани за жица од не'рѓосувачки челик од 20 парчиња, закачалки што не се лизгаат, закачалки за сушење на аголот на рамото -

DEN 1236.80

Количина на стоки
Достапно

Ја одржува облеката уредна и организирана. Пакет од 20 најтрајни закачалки со големо влијание и долготрајни; Направено од 100% не'рѓосувачки челик со гумен слој, конструкцијата е силна и издржлива нема да се деформира и лесно може да смести различни облеки. Гума за плаќање против лизгање за да се спречи пад на облеката. Вдлабнати рамења за висечка облека. Посветен на обезбедување на високо квалитетни закачалки. Идеално за тешка организација на костуми, палта, џемпери, јакни, панталони, итн. Анти-кавга, погоден за внатрешна или надворешна употреба. Ја одржува облеката уредна и организирана. Пакет од 20 најтрајни закачалки со големо влијание и долготрајни; Направено од 100% не'рѓосувачки челик со гумен слој, конструкцијата е силна и издржлива нема да се деформира и лесно може да смести различни облеки. Заштедува совршен простор во вашиот плакар - Тенок дизајн го максимизира вашиот простор за плакари. Категорија на производи : Материјал за закачалка : Натопи Пластично пакување Количина : 20 парчиња Материјал : Висок манган челик + пластичен натоп ПВЦ стил : Дополнителни дебели модели Користете околина : сушење на балкон, плакарот за складирање на облека : 40*20см Боја : зелена, сина, сина, сина боја , Бело, црно, сиво посветено на обезбедување на високо квалитетни закачалки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 2.33

Прилагодливата решетка за складирање, металното полици за полици може да се прилагоди, можете да ја при�

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда...

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се