.

.

Попуст
Подофо Андроид Двоен Дин Автомобил Стерео Со Безжичен Apple Carplay &засилувач; Андроид Авто 7 Инчен Екран На Допир Автомобил Радио Приемник Со Резервна Камера - Bluetooth, WiFi,

Подофо Андроид Двоен Дин Автомобил Стерео Со Безжичен Apple Carplay &засилувач; Андроид Авто 7 Инчен Екран На Допир Автомобил

DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен Со Безжичен Apple Car Play И Гласовна Контрола. Попаметно и побезбедно е да го користите телефонот во автомобилот. Овој автомобил стерео поддржува Андроид Автоматски ПРЕКУ USB кабел за податоци.Пред купувањето, ве молиме измерете дали големината на инсталацијата на вашиот автомобил е соодветна. Поддржете го поделениот екран, прикажете две страници истовремено, како што се навигација и музика. Ова радио за автомобил 2 дин поддржува и Безжичен Карплеј и жичен Карплеј. Радио Бенд : FM/RDS. Ве молиме поврзете ја swc жицата на вашето возило со жицата "клуч 1" и "клуч2" на оваа главна единица, следете ги упатствата за проучување на копчињата, а потоа можете да ја користите функцијата За Контрола на воланот. €Bulit-in bluetooth & GPS и Wi Fi Quar audio приемник со вграден Bluetooth за bluetooth без раце повик, bluetooth музика игра и автоматско вчитување телефонски книги. Исто така, поддржете Гласовен Асистент, вистински збогатете го вашето возење. Земете го она што сакате да го правите на вашиот телефон i OS додека возите, остварувајте повици, користете мапи, слушајте музика и пристапувајте до пораки, а исто така можете да реализирате гласовна контрола. Поддржете го оригиналното учење на воланот на автомобилот, брзо префрлете ги функциите што ги сакате со воланот на вашиот автомобил, поудобно. (Android Auto не работи за Паметни телефони Huawei). Излезна моќност : 4*45 W. Фабрички поставување клучен збор : 8888. 1 x GPS Антена 1 x Моќност Темперамент 2 x USB Адаптер 1 x RCA Влез и Излез Жица 1 x cam-Во жица 2 x Инсталација Заградата. Поддршка преземете телефонски именик, телефонски контакти и погледнете го дневникот За Повици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 Allen Bradley PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 800 FM SM32 Одржана серија на прекинувачи на селекторот A Боја : Црна UPC Б

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака...

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Целосно н�

DEN 2547.04

Тоа може да го блокира вишокот на висока фреквенција зрачење, но тоа не може целосно да го блокира мобил�

DEN 1.33

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Погоден за одмор, плажа или те

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел BNC Video Balun Trans

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 3.00

Leand sung Leand sung Ефикасност на конверзија : до 92% (излезен напон повисок, колку е поголема ефикасноста) Фрекве

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 2.33

Име на производот : Млазница За Прскање За Миење Фарови; Димензија : 34 x21mm / 1,3 "x 0,8"(L*W) Материјал : Пластика,