.

.

Попуст
AEXIT 1/2 X СПЕЦИЈАЛНА Алатка 1-1/2 90 степени карбид со 2-FLUTE CNC гравирање V-groove рутер бит модел: 64AS324QO710

AEXIT 1/2 X СПЕЦИЈАЛНА Алатка 1-1/2 90 степени карбид со 2-FLUTE CNC гравирање V-groove рутер бит модел: 64AS324QO710

DEN 308.64

Количина на стоки
Достапно

Сите битови мора да бидат вметнати во целата должина на колекторот. Бит е одличен за правење знаци или за додавање декоративни акценти на мебел и плакети. Бидете сигурни да користите само битови и додатоци за рутерот специјално дизајнирани за вашиот рутер. Во споредба со конкурентските брендови, нашите се повеќе од два пати од нивно во животот по строго тестирање. Овој рутер бит главно се користи за акрилици и пластика, јаглеродни влакна, иверица, ламинирани фурнири, MDF, PCB, цврста површина, композитни материјали од дрво и дрво. Битката со двојно флејта со карбид со двојно флејта е дизајниран да даде одлична мазност на сечење и избалансирано сечење со минимални вибрации. (765uiyh7367sedt2072) Enviamos el enví desde china por un período de 10 a 30 días. Бит е одличен за правење знаци или за додавање декоративни акценти на мебел и плакети. Користете на CNC и други автоматски рутери, како и за преносни рутери и поставени на табели (543872 EWET175292 YUDR582061). Бидете сигурни да користите само битови и додатоци за рутерот специјално дизајнирани за вашиот рутер. Овој рутер бит главно се користи за акрилици и пластика, јаглеродни влакна, иверица, ламинирани фурнири, MDF, PCB, цврста површина, композитни материјали од дрво и дрво.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 904.00

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 1.33

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Погоден за одмор, плажа или те

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 0.67

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 1.33

Партиски светла Партии LED Bow & Arrow : Пинк со црна боја Партиски светла Забавна забава LED LED Bow & Arrow : Pink со црн�

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Целосно н�

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...

DEN 2.33

PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 Allen Bradley PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 800 FM SM32 Одржана серија на прекинувачи на селекторот A Боја : Црна UPC Б

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 3.00

Leand sung Leand sung Ефикасност на конверзија : до 92% (излезен напон повисок, колку е поголема ефикасноста) Фрекве

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 2.33

Овие џемпери џемпери имаат мека еластична и прилагодлива влечење, без стегање и непријатност на традиц�

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.