.

.

Попуст
БОЈАК Т15А250В 6х30 мм 15А 250В Керамички Осигурувачи со Бавен Удар 15 засилувач 250 Волти 0,24 х 1,18 Инчи Керамички Цевки Осигурувачи За Одложување На Времето

БОЈАК Т15А250В 6х30 мм 15А 250В Керамички Осигурувачи со Бавен Удар 15 засилувач 250 Волти 0,24 х 1,18 Инчи Керамички Цевки

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Неговата карактеристика на одложување се одржува во колото кога има струја на пулсот без дефект и може да заштити од долгорочно преоптоварување. Ако таквото коло користи обичен осигурувач, можеби нема да може да започне нормално. Струја на осигурувачи : 15а. Со прилагодување на апсорпцијата на енергија, може да одолее на струјата на наплив и да го заштити преоптоварувањето. Некои кола имаат струја поголема од неколку пати поголема од нормалната работна струја во моментот на префрлување. Ние го нарекуваме пулсна струја или струја на наплив или струја на наплив. Напон На Осигурувачи : 250В. Иако овој сегашен врв е многу висок, тој се јавува за краток временски период. Димензија на осигурувачот : 6х30 мм/0,24 х 1,18 Инчи.БОЈАК 20 Парчиња Висококвалитетни Керамички Осигурувачи со Бавен удар. Топењето на осигурувачот за одложување на времето е специјално обработено за да апсорбира енергија. Обичните осигурувачи не можат да издржат такви струи. Количина На Пакување : 20 парчиња Спакувани во пластична кутија за складирање. Ако се користи поголем осигурувач, тој нема да биде заштитен кога колото е преоптоварено. БОЈАК 20 Парчиња Висококвалитетни керамички Осигурувачи со Бавен удар модел На Осигурувачи : 15ал250в Струја На Осигурувачи : 15а Напон На Осигурувачи : 250в Димензија На Осигурувачот : 6х30 мм/0,24 х 1,18 Инч улогата на осигурувачот со Бавен удар : осигурувачот со бавен удар се нарекува и осигурувач со временско одложување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 Allen Bradley PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 800 FM SM32 Одржана серија на прекинувачи на селекторот A Боја : Црна UPC Б

DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.

DEN 1.00

СОВРШЕН За СИТЕ АКТИВНОСТИ : наша се што сакам за божиќ сте вие храна изјави бејзбол капа се најдобар изб

DEN 302.08

94 '' —— Shoulder : 53cm / 20.73 '' Должина на панталони : 108cm / 42 Парче со џуџиња од памук за мажи со џуџиња 2 парчиња с�

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 435.20

Има целосен капа на патент, кој е запечатување и изолирано и засилени рачки за лесно носење Совет : Ве мо�

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот...

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Целосно н�

DEN 3.33

Вентилирани ткаенини Поставите за колена на коленото Босонер и сетот на лактот се изработени од издржл

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �

DEN 0.67

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав Спак

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака...

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 1.33

Партиски светла Партии LED Bow & Arrow : Пинк со црна боја Партиски светла Забавна забава LED LED Bow & Arrow : Pink со црн�

DEN 2.33

Овие џемпери џемпери имаат мека еластична и прилагодлива влечење, без стегање и непријатност на традиц�

DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 3.00

Leand sung Leand sung Ефикасност на конверзија : до 92% (излезен напон повисок, колку е поголема ефикасноста) Фрекве

DEN 673.60

Овој вибратор на пневматски клип е одличен за автоматски делови за патеката, пакување / полнење m Овој ви

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш! Мо