.

.

Попуст
USB A до USB C кабел за контрола на паметната контрола на температурата за да се спречи горење на телефони, со LED дисплеј 3А брзо полнење за Samsung Galaxy S10 S20 LG G6 Moto Z2 V30 Брзо пол

USB A до USB C кабел за контрола на паметната контрола на температурата за да се спречи горење на телефони, со LED дисплеј 3А

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Кога се случи несреќа додека се полни мобилниот телефон, остар пораст на температурата ќе предизвика пожар. Овој надграден кабел за податоци Type-C може да го реши проблемот. Ова е иновативно измислена USB до C кабел за податоци, вграден контрола на температурата IC, приказ на електрична енергија, аритметичка контрола за вклучување на електрична енергија, итн. Специјален дизајн за поддршка на олеснување на вирусот, може да носи 12000+ тест за свиткување, да го заштити најранливиот зглоб на USB -кабелот од типот C, премиум алуминиумското куќиште додава издржливост на кабелот.0 брзо полнење во исто време со функциите на контрола на температурата и прикажување на моќност за полнење, в. Можете да ми испратите е -пошта доколку имате какви било прашања. Издржлив материјал. Овој кабел за податоци од типот Ц ги интегрира сите предности на продавачите, кабелот има траен најлон плетенка дизајн со премија за куќиште на алуминиум и цврсто покривка на најлонски влакна додава премија за издржливост на кабелот. Getе добиете 6 FT температурна интелигентна линија за контрола на податоци и 72 часа по услугата по продажбата. Ако оригиналниот кабел на вашиот уред е USB-C до USB-C кабелот, тогаш Само USB-C до USB-C кабел може да го наполни вашиот уред што е можно побрзо. Кога температурата ќе достигне 75 Целзиусови степени, влезната моќност автоматски ќе се прекине.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

【2】 Мали безбедносни иглички со големина на производи 38мм (1,5 инчи) Ве молиме, користете ги правилно и чу

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 1.67

Бренд : Honeywell Број на производи : Q7130 A1006 Интерфејс модул w / избор на том Опсег (1lb) Категорија : HVAC...

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 2.67

Нашиот приклучок за безбедност опфаќа 12pack / 24pack ќе ви даде поголем тресок за вашиот долар и ќе ви овозмож

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 1.67

Лесно инсталирање на кафез на градинарски трелис кафезот домат и поддржувачки стапчиња има заострен к�

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 2.00

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 2399.84

14 нишки Дакрон ја повторуваат жицата Направени со високо издржливи тврди јавори екстремитети со ламини

DEN 0.67

Висина на пакетот : 24,9 см Должина на пакетот : 1,0 см Ширина на пакетот : 22,6 см Тип на производ : канцелариск�

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 448.00

100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен челик HSS Идеално за употреба за намалување

DEN 3.33

1980 Топпс # 515 Нат Мур Мајами Долфинс (Фудбалска картичка) НМ / МТ Делфини Флорида Одлично за секој колекци�