.

.

Попуст
XTYZIL Тоалет Четка ZQ Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка

XTYZIL Тоалет Четка ZQ Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка

DEN 1312.00

Количина на стоки
Достапно

Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка. Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка. 1. Тежина : околу 279 грама2. Големина : 10, 5х39 см3. Материјал : ABS4. Цел : чистење на тоалетот5. Стил : едноставен и модерен6. Карактеристики : уникатна форма, убава и практична, глава на хемисферична четка, силна моќ за чистење, лесна за замена на главата на четката, со капак за складирање за лесно складирање, виси во воздух, вентилирана и исцедена, чиста и хигиенска, добра цврстина, издржлива, издржлива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 811.20

Минитркалезен рокер прекинувач оценет на AC250 V / 10 A 125 V / 12 A Пол и фрлање : SPST; Акција : Заглавување (самоз�

DEN 2.33

Questares дека ова е вибрирачка машина со низок шум што можете да ја користите дома или во канцеларија без да

DEN 725.44

Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги врат�

DEN 0.33

€ 8 " Половина Круг ДатотекаСАМ СпакуваниВториот Намалување, Со Рачка ПК5 ● Ставка : Половина Круг, Датот

DEN 95.84

Мекиот Материјал Користи мека и пријателска за кожата ткаенина, дише, лесна и удобна за носење цел ден.95%

DEN 191.84

18 '' Рамо : 52 CM / 20 Мажите елек со џебови мажи елек џемпер мажи Овер палто лето зимска пролет за фустани маж�

DEN 1.00

10 инчи во должина кога е преклопен, зафаќа приближно ист простор како куп хартиени плочи Производ 2 : COMFORT

DEN 226.40

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 191.84

【Висок квалитет】 Писмото за лепенки се направени од исклучителни вез за пешкири и неткаени ткаенини, и

DEN 0.33

Траење на батеријата : КОГА Wi Fi е вклучен, 1080p трае околу 2 часа и 10 минути Големина на производот : 60 20 26мм

DEN 619.68

Дизајн на единечна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Конкорд дизајн Совршено координира со

DEN 2.33

Технички Спецификации Тип На Слушалки : Затворена Единица За Возач на супрааурал : Динамична 40мм, Фрекве