.

.

Попуст
Смсом Вибрации Плоча Вежба Машина, Целото Тело Тренингот Вибрации Фитнес Платформа, Дома Фитнес Обука Опрема За Губење На Тежината, Идеален За Внатрешна Фитнес

Смсом Вибрации Плоча Вежба Машина, Целото Тело Тренингот Вибрации Фитнес Платформа, Дома Фитнес Обука Опрема За Губење На Тежината,

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Questares дека ова е вибрирачка машина со низок шум што можете да ја користите дома или во канцеларија без да се грижите дали ќе влијае на животот на другите; само прилагодете го растојанието помеѓу стапалата за да го промените интензитетот на вежбање. ●Здраво слабеење●Користете ја оваа вибрирачка машина за да ви овозможи да имате чисто физичко здравје и да изгубите тежина. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2см. Спецификација : име на производ : вибрациона табла вежба машинска моќност : 200 WFrequency : 50/60 HZVoltage : 110v-220 VMax Вчитување : 330lbspacking листа : 1* вибрации одбор вежба machine Note : 1. ●Здраво слабеење●Користете ја оваа вибрирачка машина за да ви овозможи да имате чисто физичко здравје и да изгубите тежина. Questares дека ова е вибрирачка машина со низок шум што можете да ја користите дома или во канцеларија без да се грижите дали ќе влијае на животот на другите; само прилагодете го растојанието помеѓу стапалата за да го промените интензитетот на вежбање. Ја обезбедуваме најдобрата услуга ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ви ја обезбедиме најдобрата услуга.

Карактеристики на стоката

product name:
Vibration board exercise machine
Rated power:
200W
Frequency:
50/60HZ
Voltage:
110V-220V
Max Loading:
330lbs
Packing list:
1* Vibration board exercise machine
Note:
1. Due to manual measurement, please allow an error of 1-2cm. Thank you for your understanding.:
2. The monitor calibration is inconsistent, and the color of the item shown in the photo may be slightly different from the actual object. :
Купувачи како што сакаат
DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 1.00

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашин�

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 1236.80

Ја одржува облеката уредна и организирана Пакет од 20 најтрајни закачалки со големо влијание и долготра�

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 2.67

Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате храна, пиење и сите предмети што ги сакате �

DEN 782.40

2 PCS LORA V3 BOARD + 2 PCS 915 LORA ANTENNA + 2 PCS 2 PIN 1,25 MM CABLE + 2 PCS CASE Случај компатибилен само со V3 табла Одборот на Лора V3 не �

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле

DEN 802.72

Секоја полица може да задржи до 20 фунти Сите предмети за украси не се вклучени во оваа понуда Повеќе опц�

DEN 571.20

Спречете ги забите за подготовка да се менуваат Комплет за стоматолошка нега вклучува : 1 x стоматолошки

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи Двоен к�

DEN 1.00

Прилагодено ќе биде достапно Жарено на 800 степени Целзиусови Изработени од боросиликатно стакло 3.3 Напр

DEN 214.40

Пакет од 3 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 0.67

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло :

DEN 0.33

Комплетот за подароци во боксот, исто така, вклучува и пенкало што одговара совршено во јамката за пенка

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 1.67

【2】 Мали безбедносни иглички со големина на производи 38мм (1,5 инчи) Ве молиме, користете ги правилно и чу

DEN 1.67

Лесно инсталирање на кафез на градинарски трелис кафезот домат и поддржувачки стапчиња има заострен к�

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 0.67

Тема : BSW / делумна нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 8...

DEN 448.00

100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен челик HSS Идеално за употреба за намалување