.

.

Попуст
MOTOPOWER MP69037 АВТОМОБИЛ OBD2 Скенер Читач На Код Грешка На Моторот Читач Скенер Може Да Дијагностички Скенирање Алатка За Сите OBD Ii Протокол Автомобили

MOTOPOWER MP69037 АВТОМОБИЛ OBD2 Скенер Читач На Код Грешка На Моторот Читач Скенер Може Да Дијагностички Скенирање Алатка За

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Поддржува 6 јазици-англиски, германски, холандски, шпански, француски, италијански. €_Уникатен Издржлив Материјал Од Легура На Цинк од страните● - Опремен со кабел долг 2,5 стапки и изработен од многу дебел флексибилен изолатор. Quolture multi-Multi-Functions OBD2 карактеристики на читачот на кодови вградена БИБЛИОТЕКА ЗА пребарување OBD2 DTC, која ви помага да ја одредите причината за светлото на моторот, да прочитате код, да избришете код, да ја видите рамката за замрзнување, i/M подготвени, информации за возилото, проток на податоци, крива во реално време, добијте информации за брзината на возилото, пресметајте ја вредноста на оптоварувањето, температурата на течноста за ладење на моторот, добијте брзина на моторот. Ако шифрите се избришат без да се поправи проблемот, светлото за дефект на моторот може повторно да се вклучи во иднина. €®Водич за поврзување Q-Вклучете го скенерот во портата OBDII на вашиот автомобил, вклучете го палењето и потоа притиснете ГО копчето OK за да ја направите врската. Ако шифрите се избришат без да се поправи проблемот, светлото за дефект на моторот може повторно да се вклучи во иднина. ЛЕД индикаторите ги прикажуваат режимите на работа. Поддржува 6 јазици-англиски, германски, холандски, шпански, француски, италијански. ЛЕД индикаторите ги прикажуваат режимите на работа. Qlcd&LED Дисплеј Q - Дизајниран со јасен ДИСПЛЕЈ LCD екран (128 x 64 пиксели) - бело позадинско осветлување и прилагодување на контрастот. Нема потреба од батерија или полнач, ЧИТАЧОТ НА OBD ја добива моќноста директно од вашето возило преку Конекторот ЗА Податочна Врска OBDII.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ????????? Погодно е

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 143.84

Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во за

DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 345.44

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел...

DEN 2.33

Questares дека ова е вибрирачка машина со низок шум што можете да ја користите дома или во канцеларија без да

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина Стандарднит

DEN 619.20

Size ❤ големина работи мал мечка кошула мама мама мајка брух кошула мама кошула мама дуксери за жени мард�

DEN 2.67

Најмазното миење на база на цитрус формулирано за да ги надмине повеќето восоци Сјајот за перење базира

DEN 3.33

Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака...

DEN 1457.60

Направете Ја Вашата Маса Поцеремонијална! Организатор За садови За Печење За Хоризонтални Големи Плехо

DEN 828.80

Воланот може да се користи и сам без да се фиксира на држачот На дното има 4 вшмукувачки чаши, кои лесно с�

DEN 2.67

Оваа топка за вежбање за жени ќе ви помогне да се развивате Гимназиска топка за вежбање Анти рафал со пу�

DEN 2.33

Овие џемпери џемпери имаат мека еластична и прилагодлива влечење, без стегање и непријатност на традиц�

DEN 302.08

94 '' —— Shoulder : 53cm / 20.73 '' Должина на панталони : 108cm / 42 Парче со џуџиња од памук за мажи со џуџиња 2 парчиња с�

DEN 2981.76

Се придржува до широк спектар на површини, вклучувајќи пластика Многу висока почетна адхезија Погоден �

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 192.00

Премиум филтри за кафе од брендот #1 филтер за кафе во светот Пулпа хартија чистена кислород одговара на

DEN 1520.00

Дополнителни тешки розови антистатички кеси ги штитат електронските компоненти од статичко градење, к�

DEN 1123.20

Ограничено Издание Ferrari Безжичен Gamepad F430 Scuderia ЗА PS3 И PCli Ultimate 2.4 GHz безжичен контролер2 прогресивни и прогр

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 226.40

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува �

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 0.33

Траење на батеријата : КОГА Wi Fi е вклучен, 1080p трае околу 2 часа и 10 минути Големина на производот : 60 20 26мм

DEN 1.33

За време на операцијата за обука на носната и трахеалната интубација, вметнете ја правилната работа на �

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �