.

.

Попуст
Деко ТВ рамки - Сјајно бела паметна рамка компатибилна само со ТВ Samsung The Frame

Деко ТВ рамки - Сјајно бела паметна рамка компатибилна само со ТВ Samsung The Frame

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што сакате. Секоја рамка пристигнува како 4 парчиња кои магнетски се собираат и кукаат на вашата телевизија Samsung The Frame за совршено да се усогласат со работ на ТВ -екранот. Сите рамки можат лесно да се инсталираат од кој било потрошувач без техничко знаење.Важна белешка : Линијата Deco TV Frames е направена исклучиво за Samsung The Frame TV и не е компатибилна со други модели на ТВ. Секоја рамка пристигнува како 4 парчиња кои магнетски се собираат и кукаат на вашата телевизија Samsung The Frame за совршено да се усогласат со работ на ТВ -екранот. Уживајте во завршен изглед на вашата телевизија за да одговара на декор на вашата соба. Рамката се испорачува директно до вас во четири лесни за склопување парчиња и може да се купат заедно и целосно прикачени на вашата телевизија Samsung за помалку од 2 минути. Претворете ја секоја големина Samsung The TV Frame во вистинско ремек -дело. Секоја Деко ТВ рамка може лесно да се инсталира од кој било потрошувач без техничко знаење за помалку од 2 минути. Деко ТВ рамки по рамка Мојата телевизија Додадете уметничка галерија во стил на квалитет за подобрување на секоја просторија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 904.00

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 1.00

СОВРШЕН За СИТЕ АКТИВНОСТИ : наша се што сакам за божиќ сте вие храна изјави бејзбол капа се најдобар изб

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува �

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел BNC Video Balun Trans

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само