.

.

Попуст
Шатор за кампување на екранот Хасика со подот 4 Сезона 8x8ft Голема мрежа засолниште засолниште за засолниште за отворено белведер надвор од столбовите исклучени

Шатор за кампување на екранот Хасика со подот 4 Сезона 8x8ft Голема мрежа засолниште засолниште за засолниште за отворено белведер

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно за чување и транспорт во вклучената вреќа за складирање. Компактен и лесно е да се однесе насекаде од планините до плажата! И заради структурата на рамката во стилот на кабината и високиот квалитет, засолништето на екранот е многу стабилно во ветровитите денови. Тежина : 12,8 фунти. Тој е многу дише и нуди вентилација од 360 степени и проток на воздух, можете да уживате во прекрасната глетка на небото кога легнете внатре. Дури и ако секоја вечер кога ќе излезете од работа, можете да го користите како прикажан белведер за да седите или да спиете внатре. Две врати го олеснуваат пристапот. Лесно поставување и стабилно : лесен и лесен за поставување. Структура на шатори : Двоен. Големина на поставување : 94 "x 94" x 71 "(240 cmx 240 cmx180cm). Големо засолниште : Големината е 8x8x5. Дури и ако секоја вечер кога ќе излезете од работа, можете да го користите како прикажан белведер за да седите или да спиете внатре. Совршено на BBQ, кампот, спортски настани или каде и да сакате некои сигурни покритие од сонцето и да се оддалечуваат од инсектите, засолништето нуди дарежлива висина на центарот од шест метри и 64 метри квадратни заштитени подни површини. Значи дека не ви е дозволено само да уживате во сончеви денови, туку и да бидете суви и удобни во денови на дождови. Полјаци : цевка D11. Материјал за основни сметки : 150 D полиестер Оксфорд ПУ = 2000мм црна. Тој е многу дише и нуди вентилација од 360 степени и проток на воздух, можете да уживате во прекрасната глетка на небото кога легнете внатре. Лесно поставување и стабилно : лесен и лесен за поставување. Пакетот доаѓа сè што ви треба, исклучувајќи го надворешноста Полјаци, ќе бидете многу среќни што имате. Земјински нокти x 4. Водоотпорна сечење за да се овозможи проток на воздухот и да уживате во најдобрите погледи, zippe надолу за промена или одржување на суво и чисто, бонус со дополнителни столбови (исклучени) за да се создаде голема сенка во секунди, блиски wallsидови независно додека сонцето се движи да се олади .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 159.84

Не е потребна апликација за паметни телефони! Willе го направи вашиот живот да стане поинтелигентен и пое�

DEN 0.67

Неговата карактеристика на одложување се одржува во колото кога има струја на пулсот без дефект и може �

DEN 2.33

Овие џемпери џемпери имаат мека еластична и прилагодлива влечење, без стегање и непријатност на традиц�

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 0.67

Алуминиумска Легура Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 1.33

За време на операцијата за обука на носната и трахеалната интубација, вметнете ја правилната работа на �

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 1439.84

Компатибилен Со Безжичен Apple Car Play И Гласовна Контрола Попаметно и побезбедно е да го користите телефоно

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 3.33

Вентилирани ткаенини Поставите за колена на коленото Босонер и сетот на лактот се изработени од издржл

DEN 0.67

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по