.

.

Попуст
AEXIT 10PCS 8P Аудио и видео додатоци 8PINS 2.54mm DIP IC PCB табла за приклучоци за приклучоци за приклучоци за приклучоци и адаптери Адаптер

AEXIT 10PCS 8P Аудио и видео додатоци 8PINS 2.54mm DIP IC PCB табла за приклучоци за приклучоци за приклучоци за приклучоци

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Име на производот : натопување IC приклучок; терен : 2.54mm / 0,1 ". Ред до растојание од ред (приближно) : 7мм / 0,28"; број на иглички : 8. секоја големина (пин не е вклучен) : 10 x 10 x 5mm / 0,4 " x 0,4 "x 0,2" (L*W*H); Материјал : пластика, метал. Боја : црн, сребрен тон; нето тежина : 5 G. Содржина на пакет : 10xdip IC приклучоци. Име на производ : натопување на IC; / 0,1 ". Растојание од ред до ред (приближно) : 7мм / 0,28 "; број на иглички : 8. секоја големина (пин не е вклучен) : 10 x 10 x 5mm / 0,4" x 0,4 "x 0,2" (L*W*H); материјал : Пластика, метал. Боја : црн, сребрен тон; нето тежина : 5g. Содржина на пакетот : 10xdip IC приклучоци. Двојни редови, рамни директно иглички, тип на лемење, одлична електронска компонента за PCB табла.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Алуминиумска Легура Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по

DEN 904.00

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 223.84

Трајни и долготрајни : Бела комерцијална оценка за челична рамка е издржлива, што го прави временски док

DEN 192.00

Премиум филтри за кафе од брендот #1 филтер за кафе во светот Пулпа хартија чистена кислород одговара на

DEN 2.67

Оваа топка за вежбање за жени ќе ви помогне да се развивате Гимназиска топка за вежбање Анти рафал со пу�

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел BNC Video Balun Trans

DEN 3.33

Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �

DEN 2.33

Технички Спецификации Тип На Слушалки : Затворена Единица За Возач на супрааурал : Динамична 40мм, Фрекве

DEN 828.80

Воланот може да се користи и сам без да се фиксира на држачот На дното има 4 вшмукувачки чаши, кои лесно с�

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет Ма�

DEN 302.08

94 '' —— Shoulder : 53cm / 20.73 '' Должина на панталони : 108cm / 42 Парче со џуџиња од памук за мажи со џуџиња 2 парчиња с�

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ????????? Погодно е

DEN 3.00

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што са�

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 2.67

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Целосно н�

DEN 3.33

Вентилирани ткаенини Поставите за колена на коленото Босонер и сетот на лактот се изработени од издржл