.

.

Попуст
Flossers, стоматолошки конец, конец, заби на конец, Yimart 200pcs стоматолошки конец на колче заби заби заби заби за заби чистење на заби за заби заби за заби, заби за заби, заби

Flossers, стоматолошки конец, конец, заби на конец, Yimart 200pcs стоматолошки конец на колче заби заби заби заби за заби чистење

DEN 108.16

Количина на стоки
Достапно

Чекори за употреба : Чекор 1 : Поместете дел од конецот околу јазот на забите, а потоа полека лизгајте во забите. ① Обезбедува соодветна напнатост на конецот ② удобно и лесен за употреба ③ издржлив, дизајн со врвен квалитет ④ ефикасно ги чисти забите од секој агол Белешка : 1. Уникатен дизајн на рачката и еколошка пакување : Не-лизгачката рачка е направена првенствено материјална (безбедна и здрава состојка) која има голема густина, потрајна и ви дава доволно поддршка. Низата се држи добро и не се прилепува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Внатрешните преносни жици на GFCI со рачно ресетирање се електрични уреди што се користат помеѓу изворот

DEN 116.32

Прстенот има стандардна тркалезна форма со дупка за влечење на секој крај за инсталирање на вратилото с

DEN 3.33

Лесно за промена на воздушните четки брзо со брзото поврзување кога користите повеќе воздушни четки со

DEN 1588.80

PBT (полибутилен терефталат) влакната се потрајни и помалку водаапсорбирачки од традиционалните најлонс

DEN 1.00

Професионалните четки се совпаѓаат со сет.Бриста : Влакнеж за типот на кожа : Секое пишување на кожата вк

DEN 1.33

Единица за оружје на нова оска која користи оружје базирана на вода како концепт Секој дел е кодиран во �

DEN 1.00

Чувајте подалеку од изворите на пожар, обрнете внимание на прашината и влагата по складирање на шатори �

DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир...

DEN 982.40

Само висат на wallидот, тоа ќе ги направи вашата соба и вашиот свет поубави Сликарството со дијаманти може

DEN 319.20

Заштитен заштитен штит отпорен на гребење направен од висококвалитетен винил (Забелешка : Поради разли�

DEN 1.67

Мал со едноставен дизајн, но има поголем капацитет Спецификации : Тип : Материјал за куќиште со молив : Го

DEN 2.00

BZBYCZH Компатибилен за ADDA AD0624 UBA70 GL DC24 V 0,16 A 6 CM 60 X60 X25 MM 2 PIN FAIN FAN Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за лад

DEN 2.33

Исклучителен квалитет Плоштад на плоштадот на масон логото и компасот за бејзбол капа, подебела ткаени�

DEN 401.44

Изберете висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализиран дизајн на шема, ви донесат изне