.

.

Попуст
2pcs HSS MT2 Taper Reamer Fine/Rough Reamer Tool Straight Shank 1.5x12.5cm

2pcs HSS MT2 Taper Reamer Fine/Rough Reamer Tool Straight Shank 1.5x12.5cm

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Материјал- MT2-пренасочувачот на метежот е изработен од челик со голема брзина, голема цврстина и издржливост. MT2 Taper Reamer е применлив за пренасочување кон обработка на мувла и обработка на занаетчиство. Пренасочувачот MT2 Taper е широко користен за обработка, инсталирана во машина за дупчење, машина за мелење, итн. Преработена површина на железо, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други меки материјали. Остра врвна, голема способност за сечење, голема точност, долг животен век. Материјал- MT2-пренасочувачот на метежот е изработен од челик со голема брзина, голема цврстина и издржливост. MT2 Taper Reamer е применлив за пренасочување кон обработка на мувла и обработка на занаетчиство. Пренасочувачот MT2 Taper е широко користен за обработка, инсталирана во машина за дупчење, машина за мелење, итн. Преработена површина на железо, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други меки материјали. Остра врвна, голема способност за сечење, голема точност, долг животен век. Пренасочувачот на строгиот облик на мразот е широко користен за машинска обработка, инсталиран во машина за дупчење, машина за мелење, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 151.68

Опсег : 0 до 104 Степени F Точка : Ѕид Заградата Флуоресцентни Тела Светилка Количина : 2 Светилка Тип : F17 T8 С�

DEN 751.84

Должина на кабелот : 24 инчи / 60 СМ (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не док�

DEN 255.68

?●ДРВЕНА ЕДУКАТИВНА ИГРАЧКА●вашето малечко ќе научи да развива координација ракаоко, фини сензорномо�

DEN 191.84

【Висок квалитет】 Писмото за лепенки се направени од исклучителни вез за пешкири и неткаени ткаенини, и

DEN 3.00

Машина за перење со минимално намалување Едноставна и класична, вкрстената камизола Од Надвор Од Јогат�

DEN 0.33

Траење на батеријата : КОГА Wi Fi е вклучен, 1080p трае околу 2 часа и 10 минути Големина на производот : 60 20 26мм

DEN 2.33

Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно Овој накит може да се носи или при�

DEN 668.80

97 "пакет вклучува : 50x MDF BLANKS50 X сребрени клучевипрстени50x пластични токи50 X кожа Tassels Note : Ве молиме, дозвол�

DEN 108.16

Чекори за употреба : Чекор 1 : Поместете дел од конецот околу јазот на забите, а потоа полека лизгајте во

DEN 95.84

Мекиот Материјал Користи мека и пријателска за кожата ткаенина, дише, лесна и удобна за носење цел ден.95%

DEN 2399.84

【Три режими】 ATX880 Метал детектор за возрасни професионалец има три модели на работа : ① Сите метални ре�

DEN 235.20

Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче...

DEN 367.84

Го минимизира градењето на топлината за да го намали ризикот од обезбојување и искривување на сензитив

DEN 556.80

10 парчиња / лот 100К илјади илјади висока точност 0,1% 1 / 4 W 100k линија во боја прстен метален филм на филм 0.2

DEN 3.33

Содржина на пакетот : 4 парчиња х Стакло Лизгачка Врата Макара; Тежина : 44гр Материјал : Метал; Име На Прои�

DEN 2.00

⚫ Нов материјал : Графен, светлина и тенка, мека и цврста, брзо загревање ⚫ USB интерфејс, удобен за полнењ

DEN 116.32

Прстенот има стандардна тркалезна форма со дупка за влечење на секој крај за инсталирање на вратилото с