.

.

Попуст
Szrmcc InviziTrak СИНХРОНИЗАЦИЈА На Фантом F-Синхронизација кабел 0b 3 Пински Машки до 50ohm BNC за Фантомски Камери

Szrmcc InviziTrak СИНХРОНИЗАЦИЈА На Фантом F-Синхронизација кабел 0b 3 Пински Машки до 50ohm BNC за Фантомски Камери

DEN 751.84

Количина на стоки
Достапно

Должина на кабелот : 24 инчи/60 СМ (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не доколку ви треба). Приклучок А : 0Б 3 Пински Машки Конектор, Приклучок Б : 50охм БНК Машки Конектор. Invizi Trak машина блендата синхронизација ОД F-СИНХРОНИЗАЦИЈА bnc конектор порта на фантом серија камери, контрола за ширина на пулсот, офсет, и фаза инверзија. Invizi Trak машина блендата синхронизација ОД F-СИНХРОНИЗАЦИЈА bnc конектор порта на фантом серија камери, контрола за ширина на пулсот, офсет, и фаза инверзија. Изведете разни професионални фотографии.000 видови кабли, додатоци и адаптери. Секој кабел што го произведуваме е ригорозно тестиран и е компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови,ние Сме посветени на сите производи се квалификувани и квалитетни. Секој кабел што го произведуваме е строго тестиран и компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови. Секој кабел што го произведуваме е ригорозно тестиран и е компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови,ние Сме посветени на сите производи се квалификувани и квалитетни. Професионален дизајн на производи SZRMCC како конектор и производител на кабли, произведуваме повеќе од 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака Ко

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�

DEN 1.33

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Погоден за одмор, плажа или те

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет Ма�

DEN 2.33

Име на производот : Млазница За Прскање За Миење Фарови; Димензија : 34 x21mm / 1,3 "x 0,8"(L*W) Материјал : Пластика,

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав...

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 3.33

Вентилирани ткаенини Поставите за колена на коленото Босонер и сетот на лактот се изработени од издржл

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 0.67

Повеќенаменски и удобни кеси за намирници од мрежа : Земете торби за еднократно производство за намирни

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата...