.

.

Попуст
CRZ јога пима памук исечен резервоар за врвови за жени, врвови со високи атлетски салата за атлетски теретани без ракави

CRZ јога пима памук исечен резервоар за врвови за жени, врвови со високи атлетски салата за атлетски теретани без ракави

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Машинска миење. 92% PIMA памук, 8% спандекс. Толку лесна, многу нежна компресија. Помек и измазнет од конвенционалниот памук. Идеално за јога, трчање, теретана, атлетска, обука, вежбање или само дневно носење. Високиот врат дава покриеност под секој агол. Седи на половината, покријте го дел од вашето тело пристојно. Создадете позитивен и здрав спортски животен стил. Правили со големина на коси не се гушкаат. Ултра истегнат за флексибилност и еластична. Пима памучна ткаенина : Супер мека, лесна, дише, дише, затегната без ограничување. Правили со големина на коси не се гушкаат. Добредојдовте изненадувања и можности во животот. Високиот врат дава покриеност под секој агол. Пима памучна ткаенина : Супер мека, лесна, дише, дише, затегната без ограничување. Четкан за екстремно мека, максимална удобност. Седи на половината, покријте го дел од вашето тело пристојно. 92% PIMA памук, 8% еластан. Одржување на формата и во боја по миењето. Отпорен на пилинг, кавга и брчки. Повлечете го затворањето.Обезбедете најудобна спортска облека. Машинска миење. Лабава вклопување, кратка должина : Лесно поставување над спортскиот градник. Кошули без ракави совршено спарени со омилените панталони, хеланки, шорцеви.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.33

80,5% полиестер, 19,5% вискоза Увезени Затворање на влечење Машинско миење Ткаенината има мало истегнување..

DEN 235.20

Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче...

DEN 2399.84

【Три режими】 ATX880 Метал детектор за возрасни професионалец има три модели на работа : ① Сите метални ре�

DEN 218.72

Користено на рачно држени и преносни рутери на маса (рутерите не се вклучени тука Име на производот : За�

DEN 431.84

Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред употреба.Стабилност при носење : слушал�

DEN 3.33

Лесно за промена на воздушните четки брзо со брзото поврзување кога користите повеќе воздушни четки со

DEN 0.33

Совети за карбид во европски стил Ласерско сечење слотови за експанзија Прецизност, тешка должност Пре�

DEN 811.20

Минитркалезен рокер прекинувач оценет на AC250 V / 10 A 125 V / 12 A Пол и фрлање : SPST; Акција : Заглавување (самоз�

DEN 751.84

Должина на кабелот : 24 инчи / 60 СМ (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не док�

DEN 3.00

Машина за перење со минимално намалување Едноставна и класична, вкрстената камизола Од Надвор Од Јогат�

DEN 143.84

Запечатете го со горниот слој и лекување Тоа е прекрасен подарок за вашата сопруга, девојки, мама, сестр�