.

.

Попуст
Соодорен четка за заби мека, сребрена, јаглен и злато цвеќиња боите може да варираат

Соодорен четка за заби мека, сребрена, јаглен и злато цвеќиња боите може да варираат

DEN 1588.80

Количина на стоки
Достапно

PBT (полибутилен терефталат) влакната се потрајни и помалку вода-апсорбирачки од традиционалните најлонски влакна и ги надминуваат за 50%. Напредниот систем за двојни влакна им овозможува на долгите и тенки влакнести влакна да достигнат помеѓу забите, додека краткотрајните влакна ефикасно ги чистат преостанатите површини на забите. Совршена четка, не само за просечната уста, туку и за оние со капи, импланти и загради. Иновативните патентирани 3Д врежани влакна на PBT се дизајнирани да нежно и ефикасно да ја отстранат максималната плакета поради мулти -контакти на контакти на површините на забите. Уживајте во невидените, професионално, како што е искуство, чистење на сето-едно-едно-акциони солидолни сребрени серии за заби. Активиран јаглен ви помага да ги избелите забите. Напредниот систем за двојни влакна им овозможува на долгите и тенки влакнести влакна да достигнат помеѓу забите, додека краткотрајните влакна ефикасно ги чистат преостанатите површини на забите. Напредниот систем за двојно влакно овозможува долги и тенки влакнести влакна да достигнат помеѓу забите, под линијата за џвакање, помеѓу заградите, околу импланти и мостови, додека другите влакна се пократки и заоблени, чистење на преостанатите заби површини нежно, но сепак ефикасно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.33

Партиски светла Партии LED Bow & Arrow : Пинк со црна боја Партиски светла Забавна забава LED LED Bow & Arrow : Pink со црн�

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 1520.00

Дополнителни тешки розови антистатички кеси ги штитат електронските компоненти од статичко градење, к�

DEN 3.00

Leand sung Leand sung Ефикасност на конверзија : до 92% (излезен напон повисок, колку е поголема ефикасноста) Фрекве

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 302.08

94 '' —— Shoulder : 53cm / 20.73 '' Должина на панталони : 108cm / 42 Парче со џуџиња од памук за мажи со џуџиња 2 парчиња с�

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина...

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака Ко

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само