.

.

Попуст
X-Gree 10PCS AC 250V/10A 125V/12A Зелена ламба 3 Терминал SPST 2 Позиција на копчето Вклучено/Исклучено Rocker Toggle Mini Switch UL Наведен (10 PZ AS 220 V за ОАЕ/10 A 125-V/12 A Verde Lampada lampada 3

X-Gree 10PCS AC 250V/10A 125V/12A Зелена ламба 3 Терминал SPST 2 Позиција на копчето Вклучено/Исклучено Rocker Toggle Mini Switch

DEN 811.20

Количина на стоки
Достапно

Мини-тркалезен рокер прекинувач оценет на AC250 V / 10 A 125 V / 12 A. Пол и фрлање : SPST; Акција : Заглавување (само-заклучување). Нашиот прекинувач доаѓа со слот за кихол за да се спречи несакана ротација. SPST (единечен пол -фрлање) 3 пинови Rocker Switch Работи како Seesaw, лесно вртење Вклучени или исклучени светла.5 Alamp Оптоварување : 1.8amotor оптоварување : 2 Acapactive оптоварување : 1. 10 PCS AC 250 V/10 A 125 V/12 A Зелена ламба 3 Терминал SPST 2 Позиција за копче за копче Вклучување/Исклучување на Rocker со задникот, Mini Switch UL Listed Description : Безбедносно одобрение : UL сертификација100% и високо квалитетно. IL Mini Interruttore rotondo a Bilanciere Classificato AS 220 V за UAE / 10 A 125_V / 12 A.4 Acapactive Load : 2.16 Avery Важно известување : Оценките на етикетата на прекинувачот се само за чисто отпорно оптоварување на наизменична струја, за други типови оптоварувања, погледнете на оценките погоре.SPST (единечен пол-фрлање) l'interruttore a bilanciere a 3 pin funziona acte un un un on un movemimento alternate, фасилинг асцендо о.8 AAC125 V струја на струја за различно оптоварување на оптоварување : 4. Прекинувачот ќе седи убаво; Нема повеќе квадратни испади.На година. Функции : Може да се примени како прекинувачи за дополнителниот електронски Опрема внатре или надвор од.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн...

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел BNC Video Balun Trans

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.67

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав...

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ????????? Погодно е

DEN 1.00

★ Стилска рамка за семејни фотографии од дома, која ја осветлува вашата соба и го прави вашиот дом да из�

DEN 400.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет Ма�

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 79.68

есенски графички маици / летни есенски необични кошули / есенски патентврвови / копче за плажа надолу за

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 2.33

Овие џемпери џемпери имаат мека еластична и прилагодлива влечење, без стегање и непријатност на традиц�

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака...

DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 2.33

PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 Allen Bradley PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 800 FM SM32 Одржана серија на прекинувачи на селекторот A Боја : Црна UPC Б